Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    őstag

    válasz Gabibácsi #35700 üzenetére

    Vallásháború és sárdobálás TV OS terén is? Jöhet :D

    Oprendszer mindegy, a droidos is instant bekapcsol, és adja a bemenetről a tartalmat, de legalább a Youtube kliense is működik. Aztán akár droid, akár WebOS, mindkettő egy frissítésektől nagyjából hamar elvágott biztonsági rés a nappaliban, ha belegondol az ember. Inkább nem gondol. Ott botneteskedhet a TV-m, ahol akar, csak hagyjon nekem is némi upload sávot.

    Gaming news, kijött a Call of Duty mobilra, és hát izé, na. Tencent PUBG mobile alapokon, még szarabbul megdesignolt GUI, egyszerűsített bugyuta játékmenet, de legalább van egy előnye. A team deathmatcheknél eddig kb 50-5, 50-10 körüli aránnyal voltam győztes csapatokban, amiből legalább 40 killt én szereztem a csapatoknak. Azaz rászabadult egy halom noob, és kicsit kötetlen laza mészárlást lehet rendezni benne. A PUBG elment egy egészen más, és nagyon élvezetes irányba, ahol tényleg csak akkor lehet győzni, ha a 25-35 perces játszmát végigkoncentrálva a szerencsének nagyon sok taktikus helyezkedéssel, türelemmel és precizitással segítesz. De akkor az extázis. Random duo módban a legjobb, ott kénytelen a 2 ember összedolgozni, és van esély egy véletlen headshotot túlélni, ami solo-ban azonnali vég. Random 4 játékosnál úgyis 3 elmegy valami extrém zsúfolt kezdőpontra, ott kidőlnek, én meg egyedül mehetek csapatok ellen.

Új hozzászólás Aktív témák