Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Secundus

    tag

    válasz nubreed #30563 üzenetére

    Úgy vélem, hogy Frontier Fórum nem igazán releváns mintavételezés, mert oda általában az ír, akinek valamilyen problémája van a játékkal. Aki elégedett játékos, az nem írogat a Frontier Fórumba, hanem inkább játszik. :) Nyilván rengeteg javítási potenciál van még a játékban, de ennek ellenére jó. Ha szimplán rossz lenne, akkor senki nem nyavajogna, hanem egyszerűen hagyná a fenébe és játszana mással. Én azt tapasztaltam, hogy a játékosok akkor nyavajognak a legjobban, ha látnak valami olyasmit egy játékban, ami megfogja őket, de valami hiba beleront az amúgy majdnem tökéletes játékélménybe. Én pl. a 2.1 update után hagytam abba 3x "örökre" a játékot, mert lemart az ideg az NPC FA-Off tuning miatt. :) A mai napig utálom az új NPC manőverezést, de játék egyéb előnyei miatt elviselem.

    Ami az Elite Dangerous ütemterv elmaradást illeti, magam részéről meg vagyok győződve aról, hogy ennek oka a Star Citizen csúszása. Jól látod, hogy az ED és Star Citizen egymás riválisai és ugyanazt a piaci szegmenst célozták meg. Viszont amíg az ED időben előnyben van az SC-hz képest, addig nem sürgeti a Frontier-t a piaci verseny. Minden egyes alkalommal amikor a Star Citizen megjelenést eltolják, a Frontier-nél nyugodtan sóhajtanak egyet és visszakapcsolnak a sebességből, mert az ő játékuk már kint van és működik. :) Úgyhogy szorítok az SC játékosoknak, hogy mielőbb jáátszhassanak, mert akkor én is hamarabb kapok FPS modult az Elite Dangerous-hoz és lőhetem agyon a nyavajás kalózokat plazmapuskával kommandózva a felszíni bázisokon. :)

    Gigabyte B760M DS3H, Intel Core i5-12400F, 32 GB DDR4, M.2 SSD Kingston 1 TB, Gigabyte RTX 3070 GAMING OC 8GB

Új hozzászólás Aktív témák