Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz gigafun #9704 üzenetére

    Igazad is van. Az állomás boostolás sem rossz, de az csak a B liga. A profik kondával RES-ezni járnak. A pajzs hülyeség, egy igazi sportember olyat nem használ, helyette jó kövér boostokat tapos bele a pedálba, természetesen a sóderdomb közepén. :K
    A tegnap éjjeli játékban.....izé....akarom mondani a gép tesztelésénél megint sikerült néhány márkatársad beterelgetni a sűrűjébe. Öröm volt nézni, hogyan csiszolták fényesre a kavicsokat, miközben megpróbáltak rám fordulni. A legjobban mégis az tetszett, amikor az egyik orral beleállt egy nagyobb darabba, és onnan aztán sehova. Én meg közvetlenül mögüle masszíroztam a hátát. Na aztán csak megindult(nagyon hangosan, nagyon sok darabban, és egyidejűleg nagyon sok irányban) :)
    -
    (#9693) - " A fed bugris jól beszél!"
    Ez nem csak hogy téves, de egyben sértő is. Idézet a Fed bugrisok esküszövegéből: "3. pont: A Fed bugris mindig hülyeségeket mond" :K
    -
    kozi71 - Sajnos nem lepattinthatóak sem a bordák, sem a ventik, de asszem most már elfogadható értékek vannak

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák