Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    HIP 18527 <-- innen indultam. Csalodva tapasztaltam hogy innen a közeppont felé haladva 4-500Ly utan mar semmi nem volt. Sem allomas, sem NPC se player. Semmi. Innen a többi 24.500Ly ugyan az vegig. Semmi erdekesseg. Hajom 98% -on van elsö 1% akkor serult amikor kijöttem az allomasrol pajzs nelkul serult a hajom, masik 1% meg egyszer tul közel mentem egy csillaghoz es kiestem fenysebessegböl. Ennyi. Amugy egyaltalan semmi veszelyes nincs benne. Banom mar hogy asp helyett nem inkabb az anacondaval jöttem, mert abban tudtam volna ablak keret nelkuli teljes kepes screenshootokat csinalni. Ugrasi tavolsag sem tul lenyeges pont emiatt hogy nem tervez meg 50Ly-t sem nem hogy 100-at mint amennyi elvileg a minimum lenne. Szerintem a fö jatszohelyen kivui reszeket nagy ivben leszartak. Amit megertek de legalabb egy ertelmes utvonaltervezöt össze dobhattak volna ha mar felfedezesi mod is van. Emiatt kicsit morci vagyok de mar nem sok van hatra. Igaz meg haza is kell majd erni.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák