Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Submarine #41379 üzenetére

    "Ez még a builded?"

    Azóta sem változtattam rajta, mert szerintem jelenleg ennél számomra nincs hatékonyabb szett. És mióta mati kufárok vannak, a lőszerrel sem kell takarékoskodni. Lényeg az, hogy a lőszergyártáshoz szükséges négy alapanyaghoz való ritka csereanyagokból kapirgáljunk össze amennyit csak tudunk, és akkor intenzív HazRES partizás mellett is hónapokig jók vagyunk(pl egy árva db yttrium-ot 3x3x3=27 db carbon-ra cserélhetünk). Ily módon könnyedén a max 300-ra tudjuk tölteni a szintetizáláshoz szükséges alapanyagok mennyiségét. Pl így a kavicsok közt is pontosan 73x tudok újratölteni egy kiürült frag cannon tárat. Ennyivel pedig jó néhány kuncsaft pociját meg lehet csiklandozni. :K

    wollnerd - "Jó'meghányattad" - "Nem hiszem h sikerülhetett neki, evégre nincs gravitáció"
    -
    Nem-e? Láttad volna a szélvédőjét, zubbonyát, meg a műszerfalát! Mert gravitáció ugyan nincs, de centrifugális erő, meg tehetetlenség az van. És ha netán nem is lenne, én, mint Fed szájhuszár akkor is azt hazudnám, hogy márpedig akkor is van, és az ügyfél igenis összehányt mindent, és punktum! ;)

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák