Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz to.ca #34985 üzenetére

    áááhh, mégse
    most így beállítottam, hogy a joyon a kettes tűzgomb melletti kis mini kar nyitogassa a menüket abba az irányba húzva amerre a menü van, de csak akkor ha nyomom a shiftet. Ez így jó lenne, mert a Riftben szabadon tudnám kapkodni a fejem követve az ellent, anélkül, hogy az arcomba nyílnának a menük. Tehát az ilyen auto fókuszos hülyeségeket kikapcsoltam.
    Elvileg boldogság van. Most nézem ha nem nyomom a shiftet akkor alapból a powa elosztó kapcsolgat vele. Oké. Legyen.
    Na, most nyitok egy menüt. Az jó. Megnyílik.

    De amikor a megnyitott menüben megyek ide-oda szintén ugyanezzel a kis karral akkor hallom, hogy közben a powa elosztó is kapcsolgat pedig én a menüben vagyok és most így az is közben de méééér :O szívatom magam ezzel, mer’ megvettem :W áhh lusta vagyok ezzel szenvedni, elengedem, most így elegem van belőle. Túl van bonyolítva ezzel a rengeteg gombbal, hogy még külön külső script és még mindig vacakolok, nem hiszem el, de hogy

    mér' nem lehet tisztességesen lopni a torrenten, mint régen, most ilyenekért fizetek 6 rongyot és akkor csak szívok vele áááhhh öreg vagyok én már ehhez

    ez már nem nekem való

Új hozzászólás Aktív témák