Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Kisebb szünet után mentem egy-két HazRES kört a Corvettel, és örömmel tapasztaltam, hogy a kalózok durván elpofátlanodtak a távollétemben. Csak úgy hemzsegtek a kondák, Pythonok, Clipperek, és assault/drop/ gunshipek az arénában. Pár kör alatt ki is intettem a versenyből pontosan 169 db klántagot, ami miatt kissé berágtak rám.
    Ez rendben van. Dühükben rám küldtek egy bérgyilkost. Ez is rendben van(bár kicsit sértő, hogy egy falunapon felbérelt suttyó expert rankú Assault ship-es kis makimajmot bíztak meg a feladattal, nekem, a Fed heró-nak igazán kijárt volna minimó egy elite konda-wing :K), de legyen. Igen ám, de a maffia bérgyilkosa clean(!) Ez azért már kissé furcsa, de egye fene, még ez is rendben van. Viszont az már egyáltalán nincs rendben, hogy hiába vagyok én is clean, ő büntetlenül lőhet rám, és clean marad, de ha én jól pofán verem, ahogyan az kijár annak a kis gyökérnek, akkor azonnal wanted leszek. És a kör be is zárult, mivel nem száll le rólam, adott rendszerben bárhol kilépek SC-ből(pl egy HazRES-ben), akkor ő azonnal ott van, és vissza sem lőhetek, másik, pl anarchia rendszerbe meg nem tudom átcsalni. Magyarul vagy miatta mehetek máshová, vagy azért, mert wanted lettem a pofán verése okán. A rühes maffiabanda a keresztapával az élen akármit megtehet, mert "clean", és ha védekezel, még te leszel wanted.
    Hmmm, honnan is ismerős ez? :U;)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák