Új hozzászólás Aktív témák

  • campernoob

    csendes újonc

    Úgy tűnik a fejlesztők csak belátták, hogy nem érdemes hátrányba hozni bizonyos hajókat,végülis ez csak egy egyszerű szerver beállítási kérdés. Tegnap, illetve ma tesztelve helyre állt a rend: szabadon mészárolhat az FDL, és a Python is. Mondjuk összességében nem bánom, így legalább rá vettem magamat, hogy más hajókat is kipróbáljak.
    "Cutter szerű lomha bálnákra gerjed" Ezzel kapcsolatban kicsit érintetnek érzem magam, nem arról van szó, hogy imperial fanboy lennék, hanem csak szeretem helyén kezelni a dolgokat. Minden hajó jó valamire, megvan a saját szerepköre, és mindegyik eléggé karakteres, szerintem a játéknak ezt a részét kifejezetten jól és alaposan megcsinálták. Nálam nem az a kérdés, hogy Cutter, vagy Corvette, mindkettő nagyon szépen elfér a két Anacondám mellett. Ja és nem ülök fel mindenféle fordulékony FAS-ról szóló legendáknak, hanem utánajárok: ugyan azt a 132%-os thrustert használva Clipper pitch 59.08, FAS pitch 56,46. Normál harci módban használva a FAS-ról a "Tesco gazdaságos Imperial Clipper" kifejezés ugrik be. A Clippernek gyorsabban töltődő nagyobb pajzsa van, a mozgása viszont sokkal dinamikusabb,a tűzerő meg azonos, vagyis alkalmasabb CZ ship, . A FAS sokkal inkább hull tankként mindenféle silent runningos sunnyogásra való. Egy kezdő játékosnak viszont egyiket se ajánlanám jó szívvel, sokkal jobb döntés egy FDL, vagy Python.

Új hozzászólás Aktív témák