Új hozzászólás Aktív témák

  • Azumi?

    csendes tag

    Hello!

    Jól szórakozom rankhúzás közben. Népszerű a hely, rengetegen vannak. Csak - ahogy a klasszikus mondja - kevés a biztonság, sok a köcsög. Állandóan kiszednek mindenféle kis selejtek, pedig egy erősen feltupírozott anakondával furikázom, és elit vagyok. De EZEK nagyon ostobák. Szedett már ki cmdr vulture-el, diamond explorer-el, hihetetlen mekkora arcok gyűlnek ilyenkor össze. Mondjuk azt nem vágom, hogy engem a játék teljesen beszippantott, nagyon élvezem bármit is csinálok éppen, egyszerűen kitűnő szórakozás és kikapcsolódás számomra. Tehát az a játékos, aki egy másikat kiszed, aztán se szó se beszéd elkezdi gyepálni, az EZT élvezi? Ez neki a játék a kikapcsolódás?? És ez már a sokadik arc a héten! Nagy baj van a világgal szerintem.
    No de amiért ezt leírtam, azt azért tettem, mert volna egy kérdésem:

    Mi a bánatot használnak ezek, hogy állandóan elveszítem a kijelölésüket? Megy a csihipuhi, majdnem megvan a görény, és pukkan valami, és nincs "kijelölés". Keresgélhetem megint, és ez egy picit nehéz volt ezzel a lusta kondával egy vulture ellen. (azért végül elpukkant :) ) De ma egy explórer és tegnap egy FDL is ezt játszotta. Mit használhatnak?

    Előre is köszi a választ.

Új hozzászólás Aktív témák