Új hozzászólás Aktív témák

  • Reaper

    őstag

    válasz kiskuplung #25341 üzenetére

    Szívesen, én tegnap meglátogattam Felicity nénit, hogy ugyan rakjon már nitrót is a kompresszoros vasamba, plusz ha lenne oly' kedves, akkor szívesebben ugranék nagyobbakat is. Jelenleg az ASP Exp-em full rakománnyal 407-et tud boosttal, és 430at üresen, ha a csillagok állása meg összejön, akkor elvileg 35+os az ugrásom, csak itt meg már nem tud annyi üzemanyagot felvenni 5,14t, hogy mindig meg tudja ugrani a maxot.
    Viszont a tegnapi kör alatt láttam, hogy egy másik cmdr írogat, hogy valami szemetek random gyilkolják a népet, és pont oda parkoltak, ahova én dokkoltam. Mint kiderült Harry Potter és társai voltak az SDCből, egy Clipperben, meg FAS-ban, kidokkoltam, azonnal boost, és tűnés. Utána gondoltam megnézem már, ugyan mit csinálnak, hát még streamelték is, hogy csak úgy poénból irtják a népet, persze jellemzően kisebb hajókat, de egy Asp-re is ketten mennek rá legalább. Szóval vigyázni ott ahol sok a player, mert engem is lepett már meg pl egy aljas fazon, persze FDL-ben. Nem érdekelte a rakományom miután kiszedett SCból, csak simán össztűzt kaptam. Akkor még nem volt meg annyira a tuning, így csak 400 volt a max boostom tele rakománnyal, mire elhúztam volna szétszedett, eléggé fájt a biztosítási pénz meg a full rakomány superconductors (kb 110t). Most azzal próbálkozom, hogy a hajóm jóval gyorsabb legyen náluk, ha ez se megy, akkor solo mód a forgalmasabb helyeken.

Új hozzászólás Aktív témák