Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Ma eljutottam Liz asszonyságoz is(azt mondták, ehhez legalább friendly-nek kell lenni a Blue Maffiánál, de kellemes meglepetésemre nálam cseppet sem ragaszkodtak az efféle ostoba formaságokhoz :) ). Az inara állítása szerint nem csak fejlesztésekkel lehet nála előrébb tolakodni a ranglistán, hanem kereskedelemmel is. Viszont commodity market meg egy darab sincs a Demolition Unlimited-nél. Lássuk be, itt azért fellelhető némi ellentmondás. :U
    Na mindegy, előtte még úgyis be kell csempészni a hölgynek 200db taposóaknát(nekem, csempészni! Oda lesz a nullás statisztikám) Nehogy visszaköszönjön pilótaéletem legrettenetesebb rémálma: császári egyenruhában egy ótvaros pajzs nélküli Clipper-el kell átcsempésznem 200 tonna toxic wasta-t egy végtelen hosszú, cikázó aszteroidamezőn úgy, hogy az összes sziklát egyenként le kell scannelnem egy ADS-el, miközben flottányi security kopogtatja a bádog hullomat. És hiába ismételgeti a körülöttem repkedő védőangyalom, hogy nyugodtan átülhetek az Assault ship-embe, nem hallom, mert a rádióból egyfolytában az "éljen a császárnő" c. induló bömböl :O
    Brrr, még most is izzadok :(
    És hogy ne legyek ilyen negatív: mivel dokkolnom kellett egy outpost-on, vettem egy Cobrát(Adder nemvóóót). Eladásnál kicsontoztam, ahogy azt kölll, ennek ellenére a kereskedő ezt az ajánlatot tette az egyébként ~370k-s hajóra, amiről még az is el lett adva, ami gyárilag járt hozzá.
    -

    -
    A Jóisten tartassa meg vele ezen szokását. Nem nagy pénz, de jólesik, hogy hülyére vettem azt az egyébként simlis kis gyökeret :K :K :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák