Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    Sziasztok!

    Leírom rövid tapasztalatomat Elvira Martuuk nénivel kapcsolatban, hátha valaki éppen őhozzá igyekszik FSD-t, vagy pajzsot tuningolni.
    Szóval neki kelleni fog 3 tonna Soontill Relics, amit Ngurii rendszerben lehet megvásárolni.
    Érdemes odafelé tenni a hajóra Advanced Discovery Scanner-t, hogy legyenek felfedezési adatok is, ugyanis ez is kelleni fog.
    Ha odaadtuk Elvirának ezt a 3 tonna Relics-et, és a bázison leadjuk a felfedezési adatokat akkor máris hozzáférünk a Grade2 fejlesztésekhez. Tehát a két úton összeszedett adat már elég a 2. szint nyitásához.
    Én személy szerint a Shield Generator-t szeretném kicsit felpöckölni, amit többféle módon lehet, én a "Reinforced Shields"-et választottam.
    Ehhez a Grade1-es fejlesztéshez szükség lesz:
    1 phosphorus
    1 conductive components

    Grade2 fejlesztéshez kelleni fog:
    2 phosphorus
    2 conductive components
    1 mechanical components
    1 modular terminals

    A "phosphorus" bányászható, kinyerhető anyag (ice rings, felszíni kövek), a "conductive components" és a "mechanical components" teherhajók, konvojok szkennelésekor kapható.
    A "modular terminals" különböző küldetések teljesítésekor kapható. Ehhez el kell látogatni egy közeli high-tech rendszerbe, mert ott sokkal nagyobb eséllyel találhatunk ilyen küldetést.
    Elvirához legközelebbi high tech rendszer a Njikan.

    Remélem tudtam segíteni valakinek aki hasonló tuningon töri a buksiját :)

Új hozzászólás Aktív témák