Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    ...Hát megmondom őszintén kicsit csalódtam a crafting alapanyag gyűjtésben. Tudtam, hogy lassú lesz, na de hogy még a legelső Gradere is órák alatt sem találok Datát, az már kicsit sok. Mert játszottam eddig úgy 10-11 órát. Azt googleről meg SSL haveroktól megtudtam, hogy az egyik material csak authority vagy katonai hajókból esik, tiszta sor, életemet kockáztatva (egy Corvetteben!) elmentem conflict zoneba, lőttem is 6db-ot. Oké. A másik cumó egy data, ami legnagyobb eséllyel felszíni bázisok datapointjaiból nyerhető, de a fent említett 10-11 óra 70%-ban felszínt kutatva is csak egy(!) rohadt felszíni rohadtéletet találtam... Pedig régóta tolom ezt a felszíni radar megértés dolgot, de hogy ennyire ritka sz*r legyen az már szinte felb*sz. Na de ott az az egy, hát le is scannelem, lássuk csak, ad 7 db nekem tökre értéktelen datát. Fasza. Azóta se találtam másikat. Na most lesarkítva a dolgot, saccoljuk be, hogy az elkövetkező 4 órán belül találok a 6 materiálhot megfelelő mennyiségű datát, abból, ami nekem kell, az azt jelenti, hogy 15 játékkal lesz lehetőségem tenni HÁROM próbát a köztudottan ellenünk dolgozó RNGneer lottón. Nem kell matek zseninek lenni, hogy az ember rájöjjön, hogy pár hét múlva is csak Grade3-as tuningokat rakhatsz fel a most kiszemelt modulodra.

    Komolyan Frontier adjatok már több felszíni létesítményt... plíííz...

Új hozzászólás Aktív témák