Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz rtitusz #23998 üzenetére

    Elég valószínű, hogy az jön.
    Az alapjáték űrtere után a következő mérföldkőként elég nyilvánvalóan a felszínre szállás volt helyénvaló. Ez után mondhatnánk, hogy a Season 3 atmoszférás bolygóra szállással indít (sokat ezt hiszik), de ha megfigyeljük, hogy eddig milyen rendszerben jöttek az egymásra épülő patchek, akkor egyértelmű, hogy előbb lábakat kell növeszteni. Én szerintem a 3.0 a hajókon való szabad mozgást (gondolom nem egyszerre mind), a felszíni/űrtéri állomások belterében tevékenykedést fogja hozni, hiszen adott lesz már hozzá a karakterek vizuális megjelenése (2.3 commander creator) is. Ez után a 3.X hozhatja majd az atmoszférás bolygókat, hiszen a séta ott már alapfeltétel, különben elég bizarr lenne egy holdjáró stílusú SRV-ben járni az erdőket... :D
    Nyilván semmi sem biztos, még maga a 3.0 is max. 99%, hogy jön, szóval majd meglátjuk, de ezt gondolom logikusnak.

    Az idegen fajos témához: az év végén érkező meglepi szerintem pont ez lesz, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem Thargoidok. Ha ezzel indítanak, akkor a többi már nem lenne olyan érdekes. A mostani nyomozósdi a barnacles-ekkel meg szerintem nem fog kapcsolódni a meglepi fajhoz (ha egyáltalán ez a meglepi). Meg azért azt necces összeegyeztetni a srácok kutatási sebességével a patch érkezését, főleg csúsztatásokkal meg bétákkal :D Akkor oda lenne annak a varázsa, azt meg nem hagynák. Érted... már majdnem rájönnek mik vannak a háttérben, erre Braben lelövi a poént egy patchel. :D

    Na majd meglátjuk, de b*szki, egyre ígéretesebb ez a játék.

Új hozzászólás Aktív témák