Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz brd #23846 üzenetére

    Egy rendesen feljavított pajzs olyan durva, hogy azzal még a mostani, egy hónapos kihagyás utáni, harcra alkalmatlan állapotomban sem kell menekülni, de ha az egyszer leapad, akkor ott egy-két-három SC beöntés szinte meg sem látszik. PvP-ben lehet, hogy más lesz a helyzet, ott a nagymenők jó eséllyel sokkal inkább a spec lézerekkel fogják megkerülni, vagy legalábbis háttérbe szorítani a shield védelmét, de ez csak egy tipp. És még azt sem lehet tudni, hogy az élesedésig hogyan változnak majd a különböző paraméterek. Mindenesetre ha PvP-ben tényleg a nulláig le kell cibálni a kollégákról egy-egy ilyen növelt kapacitású pajzsot, akkor szép hosszú csörtékre számítsanak a műfaj rajongói, arra a hétre már ne is nagyon csináljanak maguknak egyéb programot. :N
    -
    És ilyen, amikor egy Fed bugris FSD-t fejleszt. :B Sikerült kikísérleteznem egy olyan hajtóművet, amivel kb 3 ugrásból el lehetne látogatni a Sag A-hoz :K .....hááát jóóó, mondjuk van egy aprócska, szinte elhanyagolható szépséghibája, hát...őőő....picit melegszik tőle a hajó. Picit. Meg még egy picit. Meg még egy keveset. :U
    Szóval minden ugrás felért egy-két magasabb osztályú SCB egyidejű aktiválásával, csak egy kicsit tovább tartott a hőség, mert az FSD-nek töltődni kell ugye... :D
    Lehet, hogy összecseréltem a blueprint-eket, és valójában nem is FSD-t fejlesztettem, hanem grillsütőt?(mert akkor működik :K )
    Hát ezért lettem pilóta, és nem mérnök(meg azért is, mert úúútálom a halat) :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák