Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz rtitusz #23385 üzenetére

    A felszíni bázisok sokkal fantáziadúsabbak lettek, és ugye, ahogy azt már mindannyian megállapítottuk, a rádió hangok nagyon jók. Most, hogy lettek, most érezni igazán, mennyire hiányoztak eddig. Viszont azok a rajzolt karakterek nekem múlt századi 486 DX4-es időket idéznek, ezzel nálam csúnyán mellélőttek.
    -
    "Csak nekem van olyan érzésem, hogy pont olyan a bemutatott crafting, mint ha egy casinóban félkarú rablózna az ember?"
    -
    Hogy lehetsz ilyen rosszmájú? Miféle félkarú rabló? Hát nem látod, hogy itt szabályos roulette kerék van? Nehogy kiderüljön, hogy Magyarországon ezt a crafting alkalmazást kizárólag egy bizonyos Andrew G. Vajna nevű úr műintézményeiben leszünk jogosultak használni :) (ez esetben végre mi is örülhetünk annak, hogy a sarki wc-s néni pénztárgépével ellentétben ezek a kaszinók nincsenek a NAV-hoz bekötve) :N
    Mindenesetre így elsőre nem sokat értettem az egészből, úgy tűnik megint vissza kell ülnöm a kadét oskolába :U (ha valaki esetleg üzenni akar Vackornak, szóljon, ő lesz a padtársam). :K
    -
    Ez a Mass-lock Torpedo érdekes ötlet, bár nem hiszem, hogy pl egy Assault ship 4 db HP-jéből egyet is beáldoznék erre a célra, de talán a kondán beválik, ott a sok kis "S"-es hely egyikére esetleg érdemes lenne feltenni.
    -
    "Mindent szabad, csak egy szabály van, ami a bétában történik, az a bétában is marad"
    -
    Nagy kár, hogy a való életben nincs béta, tudnám használni :K ;) :B :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák