Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #23170 üzenetére

    Köszi a leírást, izgalmasan hangzik. Olyannyira, hogy még egy pillanatra el is gondolkoztam azon, hogy személyesen nézzem meg a helyszínt(pedig egy Fed bugrisnak elgondolkozni nem kis megerőltetés, egy pillanat elgondolkodás, egy hét agyzsibbadás :U ), de a ritka csillagsűrűség miatt hamar be kellett látnom, hogy ez a túra nem egy magamfajta 0 km-es felfedezőnek való, az nem kérdés, hogy ott ragadnék valahol valamelyik árokparton. :N
    -
    -
    Flynth - baphomet szaki már megírta a lényeget, ebben azért a pilóta vastagon benne volt. Ha már esetleg a PD túl karcsú is egy boost-hoz(mondjuk sztem itt még belefért volna), legalább a segéd thrust-al felfelé, és négy pötty a shieldre a talajfogásnál(bár lehet hogy tényleg muszáj volt hagynia egy pöttyöt a fegyverzeten, mert a helyében ki ne akarta volna főbe lőni magát). Mindenesetre szívszorító látni, hogy fúrta be a felszín alá örökre azt az egy hónapnyi adatot szegény.

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák