Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Urby66 #22569 üzenetére

    Kb. szerintem mindenki erre a radikális változásra vár. A Frontiert igazán nem akarom szidni, szerintem szimpatikus csapat (én pl nem voltam kiakadva a Horizons árán, ha ennyi, akkor ennyi, még mindig jobb mint ha havi díjas lenne a játék), akik tartják magukat az elképzelésekhez és már eddig is belekerültek a játékba olyan dolgok, amiket a játékosok kértek, de pl ilyen lesz a 2.1 ben a bookmark lehetőség is. Szóval ez mind nagyon jó, de szerintem egyre többen érzik úgy, hogy fog kelleni valami olyan fejlesztés, megújulás a játékba, amitől mindenkinek leesik az álla jó értelemben, különben egyre nehezebb lesz fenntartani az érdeklődést. Valahol van egy olyan érzésem, hogy a Season 3-nak már muszáj lesz ilyennek lennie, nem várhatnak a Season 4-ig, szerintem ezt ők is tudják/érzik, elég csak ha megnézik a saját fórumaikat. Én azt hittem, hogy a Horizons hatalmasat fog szólni, majd 10 meg 10 órákat fogok a bolygókon tölteni, aztán valójában az van, hogy rohadtul nem tud érdekelni az egész. Megnéztem néhány bolygót, nyilván... de azok a lehetőségek, amit jelenleg kínál, nekem valahogy nagyon kevés/üres.
    Valóban több 100 órát felölelhet az, amíg egy Sidewindertől eljutsz egy fullos pythonig, vagy még tovább condáig, vagy bármely más nagy hajóig, ki mire vágyik. De egy idő után már nem fogsz tudni elérendő célokat kitűzni magad elé a játékban. Jó ott van még a tejújrendszer végig utazása, hónapokat rá lehet szánni éppenséggel akinek van erre ideje és kedve és biztos látni nagyon szép dolgokat közben. Ezért kell az új tartalom, megszerzendő cél. stb, a Frontier is állandó fejlesztési kényszerben van, ha meg akarja tartani, sőt növelni akarja a játékos bázist.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák