Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Valamilyen okokból rákényszerültem, hogy eljussak odáig, hogy legalább alapszinten képes legyek használni egy videoszerkesztőt. És akkor már tanulásképp csináltam egy-két videót arról, hogy mit lehet kezdeni egy Assault shippel egy HazRES-ben.
    Az első rész inkább csak a kezdőknek való(videó1),
    A második azoknak, akiket érdekel, hogy mire lehet jutni a rammer technikával(videó 2).
    Egyenlőre ezt a kettőt tettem fel, de holnap jön a következő, ami az általam követett RES taktikákat taglalja.
    Nem lesz belőlük sem dolgozat, sem felelés, tehát csak kíváncsiaknak. :)
    -
    -
    Vesa - "Az ED-vel az a gond, hogy az alapjáték egy korai Early Access alfa fázsinak felelt meg"
    -
    A játékkal tényleg van itt-ott némi gond, de ez az "Early Access alfa fázis" minősítés komolytalan. Ez a játék a megjelenés óta kompletten játszható. Ez egy egyszerű ténykérdés. Amiket ígértek, azokat kevés kivétellel be is tartották.
    -
    "de nem lenne gond a Frontier megoldásával sem, HA nem kéne évente megvenni újra a játékot"
    -
    Ez a téma is meg lett rágva. Más online cuccnál havidíj van, itt season pass, és az alap meg ingyenes(már a vételáron felül). Ezt lehet szeretni, vagy nem szeretni, megvenni, vagy nem megvenni, ezt a felhasználónak kell eldöntenie(megjegyzem, e-tekintetben nekem is vannak komoly fenntartásaim).
    -
    "egyre inkább érzem, hogy a lehengerlő grafika és a hatalmas potenciál ellenére a játék eléggé üres"
    -
    Ez is sokszor át lett beszélve. Ez nem üresség, ez egy műfaj. Ez olyan, mint ha a Prince of Persia-nak azt rónám fel, hogy ugrabugrálni kell benne, vagy a Tomb Raider-nek, hogy TPS
    ÚÚÚtálom az ugrabugrát is, meg a TPS-t is, de ezért nem okolhatom az adott játékot.
    Mindenesetre, abban, hogy neked tetszik-e az ED, vagy nem, abba senkinek sincs beleszólása, ez kizárólag a te kompetenciád, úgyhogy e tekintetben ne hallgass senki másra, csak magadra. Azzal érdemes játszani, ami szórakoztat :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák