Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz orientcx #21257 üzenetére

    Nem feltétlen a klán-rendszerre gondoltam én sem, az engem sem vonz annyira, és szerintem nagy részünk itt családos ember lévén, nem is érne rá foglalkozni vele. FPS jöhet szerintem is :)

    Csak a Frontier logikája miatt értetlenkedek. Én beágyazott rendszerekben utazom, és fogalmam sincs mennyi ráfordítás egy ilyen játék kifejlesztése. De abban biztos vagyok, hogy az ilyen Horizons-szerű, prototípusnak kiváló, de játékként nem értelmezhető kiegészítők kifejlesztése sokkal több időt vesz el, mint a pl. a mások által szintén csak kísérleti jellegűnek mondott powerplay átalakítása- Vagy, ha már itt tartunk, nem hiszem el, hogy technikailag nem kivitelezhető, hogy a solo mód ne hasson az openre. Ha ez így lenne, akkor egy alapjaiban elbaltázott designról beszélnénk. És a játék többi része annyira profi, és egyben van, hogy ezt nem tudom elképzelni.

    @duvi : A thargoidok eljövetelére van valami hivatalos információ? Én most keresgéltem, de csak találgatás szintjén lévő dolgokat találtam. Amúgy pedig nagyon nagy gratula az összefoglalóért, és az áldozatos munkáért! :R

    @VitoSagi : köszi, észben tartom :) Harcban nekem még nagyon kevés tapasztalatom van, CQC-ben próbálkoztam, érzésre egész jól ment. Főleg miután pont a topikos tapasztalatok alapján elkezdtem játszadozni a FAOFF-fal. Csak aztán jött a nyikorgás a T.Flightban, azóta pedig kénytelen vagyok kontrollerrel nyomulni :(

Új hozzászólás Aktív témák