Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz .csuti. #20489 üzenetére

    A Vulture-on az mindenhez kevés energiát ad. :D Ezt javaslom 20 millából. A FSD-t, Cargo Hatch-et, FSDI-t ki kell kapcsolni (pontosabban ezeket javasolt, minden más kell, vagy legalábbis javasolt a hosszútávú harchoz - mert éppen a Life Supportot is ki lehet kapcsoltatni, csak akkor rövidebb lesz a harc :) ), ha elő kell venni a fegyvereket (állítsd feljebb a prioritásukat a jobboldali panelen). Ha még nem érzed magad olyan jól a harcban, akkor esetleg cserélhetsz gyengébb fegyverre, és mehet több Shield Boosterre, ill. az FSDI helyére is mehet más, ha azt nem használnád, tovább a Scannerből is vehetsz nagyobbat, de én még nem láttam hátrányát a D-snek egy Vulture-ön. Ha még 2 milliót gyűjtesz hozzá, akkor mehet az A-s Thursters is, de akkor még egy picit kisebb Shield Booster lesz (vagy másból kell levenned, sakkozd ki magadnak). Esetleg még a páncélt is cserélheted erősebbre (20 millába belefér), de szerintem nem éri meg az árát, ha már a Hullodat darabolják, és a vége felé járnak, akkor általában már úgyis bajban vagy hosszútávon, és egy Vulture-al ha ilyenkor nem tudsz elmenekülni, akkor meg van b'szva az egész, nem az a kis + Hull fog megmenteni, viszont kisebbet ugrik vele a hajó.

    [ Szerkesztve ]

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák