Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Necc #16234 üzenetére

    "Na megszolalt az aki itt mutogatta nekunk a kis videojat hogy 2 railgun telitalalat utan hogy iszkolt el a cuki kis FAS(za) hajojaval RES-ben"
    -
    Te vagy azt a hozzászólásomat nem olvastad, amelyikbe a videó volt(#16072), vagy amelyikben összehasonlítottam a rail-t a cannonal(#16226), vagy egyiket sem. :N
    1: A furcsa a dologban nem a találat erőssége volt(bár eddig egy npc-vel sem akadtam össze, aki két lövéssel le tud vakarni egy ilyen pajzsot, de még csak megközelítőleg sem, tehát ez nyilvánvalóan nem lehetett normális ügymenet), hanem az, hogy senki nem piros a radaron, senki nem támadott meg, hiába keresgéltem, a két lövés a semmiből jött.
    2: Én ott nem pucoltam el, hanem a pajzsvisszatöltési rutin után(SB-k ki, pöttyök a sys-re) visszafordultam, hogy megtaláljam, ki lőtt. De hiába tekeregtem mindenfelé, senki még csak csúnyán sem nézett rám(gondolom, ez sem normális, hisz egy Fed szájhős vagyok, vagy mi :B )
    3: a rail, és a cannon összehasonlításánál bizony vettem a fáradságot, és megtettem azt az apró distinkciót, hogy a PvP más. De azt viszont továbbra is fenntartom, hogy a cannonokkal, és C3 lézerekkel egy nagyságrenddel gyorsabban belökdösök egy komolyabb jószágot a vágóhídra, mert a pajzs letakarítása a lézerekkel pillanatok műve, és a maradék puszta hull ellen meg a két cannon sokkal hatásosabb, mint a rail(többek közt mivel kb 3x akkora a tűzgyorsaságuk) :K
    -
    De hogy még meggyőzőbb legyen amiről beszélek, íme egy újabb mókás kis videó a mai hazRES termésből(link). A történet ugyanaz, kapok két lövést(mondjuk a pajzs egy kis része most megmaradt), körülnézek, de sehol az ellenség. Az elsőt először még betudtam annak, hogy a körülöttem kukorékoló kiskakasok véletlen találata volt(mellesleg 00_02-nél is elviharzik jobb oldalt a fejem felett egy rail hógolyó, csak az nem talált), de mivel a másodiknál már a környékemen sem volt senki, egyértelművé vált, hogy itt megint azzal a sunyi kis szellemharcossal van dolgom, mint a múltkor(pedig sunyinak máá itt vok én :K ). Megint visszafordultam, és megint senki. Se előttem, se utánam. Most direkt hagytam tovább a videót.
    Van valakinek ötlete, hogy mi ez? (Chuck Norris meg csak fogja be, őt nem kérdezte senki! :(( )
    A kondás részt meg csak azért hagytam fönt, hogy a birodalmiak is lássák, hogy az állítólagos aszteroidás afférjeim színtiszta rágalmakon alapulnak, az aszteroidák a szövetségeseim(videó - 01:38) :K ;) :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák