Új hozzászólás Aktív témák

  • Sylc

    senior tag

    válasz gigafun #16191 üzenetére

    1.4 ota ID = tomeg. 9/10 sikert ertem el vele, ennel csak a Conda volt hatasosabb.

    Tegnap kb 30-40 perc alatt az alabbi kovetkeztetest vontam le Clipper ugyben:

    Uzemanyag tank kicsi, hatotav keves, ellenben a hajo kelloen gyors kaloznak.

    T9-T7-T6 pukkasztasra nem talaltam jobbat, limpetekkel kb 25-30 rakomanyt tudok kenyelmesen beszedni, mire megerkeznek a rendorjancsik. Utana meg van idom boostal elmenekulni ugy, hogy a mezei A6 shieldemet meg se karcoljak.

    2x 3as Beam van rajta, eszi a shieldet a szallito hajokrol mint oricentcx-et az irigyseg, mikor a sajtreszelobol a Clipperrol almodik.

    SC-ben utana fordulni valakinek aki eppen a fedes pofajat tartja felem, majdnem Vulture szint, nagyon kezes (kaloznak / fejvadasznak elony), nincs az a fel ev + 3 barat kozt, mint Conda eseten.

    Atlagban a speedometer nem megy le 400 ala, 4 pip enginge-el.

    A fegyver poziciok teljesen jok, ha 1-0.5 km kozott harcolsz, ki akar a fenyezesrol anakonda roncsokat kaparaszni?

    PVP eseten, en dontom el kivel harcolok es mass lock alatt tartja meg a menekulo cobrat is.

    Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

Új hozzászólás Aktív témák