Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #15427 üzenetére

    "Egy unatkozó emberke a béta alatt nem volt rest lemérni"
    -
    Én is vettem a fáradságot, és lemértem 10x-10x. Kék tartomány, négy pötty a hajtáson, és igyekeztem nagyjából egyforma hátteret választani, hogy az esetleges grafika miatti lassulás ne szóljon bele. Sajnos a mérés pontossága nem nevezhető igazán jónak, de tájékoztató jellegnek talán megfelel
    A Vulture nekem 8.2-9.1 mp-re jött ki, az Assault ship 8.3-8.6 mp-re
    Még egyszer nyomatékonyan hangsúlyozom, hogy a mérés csak közelítő jellegű, és az is igaz, hogy a trailerben a Vulture csak C-s thrusterrel van szerelve(ez csak utólag jutott abba a csepp Fed eszembe :U )
    Ami viszont a többit illeti, azok a száraz tények :K (V=Vulture, A= Assault ship):
    HP-k
    V: 2 db large HP :(
    A: 2 db large HP+2 db med HP :K
    -
    Internal modulok db/osztály
    V: 5-4-2-1-1 :(
    A: 5-5-4-3-2-2 :K (ugye nem kell bizonygatnom, mennyivel több, és nagyobb SC?)
    -
    PP
    V: class4 :(
    A: class6 :K (és itt még be is lehet kapcsolni azokat a SC-eket, és A0 SB-ket)
    -
    Mindazonáltal az kétségtelen, hogy az Assault ship nem a legerősebb hajóosztály, hanem vagy a még korlátozott anyagi lehetőségekkel bíró pilóták "vadászgépe", vagy a magamfajta perverz szájhősök élményhajója.
    És ha megpukkad is az egész birodalom, akkor is imádom! :K :K :K :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák