Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz #14955008 #11579 üzenetére

    "Kövezzetek meg, de én az ilyen FPS részt holt feleslegesnek érzem "
    -
    Na ne, az ilyen drasztikus eljárás távol áll minden jóérzésű ED játékos lelkétől. Egy barátságos felnégyelés esetleg szóba jöhet, de megkövezés....bár...végül is, ki mondta, hogy jó érzésűek vagyunk? :D
    Én bizony nagyon szeretnék FPS részeket az ED-be, jobban várom, mint a bolygó leszállást(persze a bolygó leszállás pártiak felém is élhetnek pallosjogukkal, de csak ha 8 napon belül gyógyulok) :)
    Imádnám, ha a küldiket nem csak a BB-ről olvashatnám le, hanem pl egy kocsmában vadászhatnám össze, vagy egy x kalózvezért, esetleg egy y árulót(pl aki más játékokat reklámoz a szent ED fórumon - ugye baphomet kolléga!!??) :D ilyen-olyan keresgélés, kérdezősködés után kaphatnám el egy igazi FPS játék keretében. Ennek szerintem van értelme, és sokkal komplexebb lenne tőle a játék. Én buknék rá, még ha külön meg is kéne venni.
    Sőt, akár írhatnának olyan FPS-t ami önmagában is megélne, csak ebben a világban játszódna, és azok is megvehetnék, akiket az ED nem vonz(na ilyen az, amikor egy Fed bugris mer nagyot álmodni) :B

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák