Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Terrorista #10509 üzenetére

    Hát akkor ez egy magamfajta opportunista Fed szélhámosnak nem pálya. Felőlem aztán a tisztelt játékostársak jelölhetnek elnöknek akárkit, odaültethetik a trónra magát Gombóc Artúrt is(tényleg játékban van!), vagy tőlem válhatna oktatási miniszter Fekete "hulyekocsog" Pákóból, vagy akár megválaszthatják az univerzum szépének Kiszel Tüncit, esetleg kinevezhetik a császári opera vezető tenorjának Fásy Ádámot(meg is érdemelnétek ott a birodalomban, csak ez sajnos még hozzánk is elhallatszana) :)
    -
    baphomet - "Néhányan már most sírnak előre, hogy a tömegek csak az alapján választanak oldalt, hogy milyen spéci fegyver jár vele."
    -
    Ez rágalom, én mindig az elveimet követem.....az meg csak véletlen egybeesés lesz, hogy véletlenül mindig az fog megfelelni az elveimnek, ahol véletlenül izgalmasabb cuccokat ígérnek...véletlenül! :K
    -
    Ja, és hogy a kultúrális tárca se maradjon árván, ímhol Pongó művész úr is...
    -

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák