Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz Bendőke #9363 üzenetére

    Arra van egy fasza mod is:) Megkérdem a készitőt engedné-e be-mergézni (Palace főbejáratánál egy MG teleport, pont jó lesz). A WGT már most is látogatható, szerencsére az a save előtt elkészült. Tök üres, nagy monstró falak között lehet max focizni, mást még nem nagyon:D

    Igen, a Sideways. Marad ahol van, el is van törölve a bejárata, akkoriban valszeg nem caven keresztül történt a bejutás. Eljutottam csédinhalig, west weald tök üres már, Bruma környéke is, stbstb. Ha kész a plain alap, átjárhatóan, voltaképp jöhet a berendezkedés, most jöttem rá. Tök jó:)
    Old ways-el annyi a bibi, hogy interior rész, magyarán egy sima ajtóval interconnectelni kell mondjuk a palace-hoz, vagy bárhová

    Egy érdekes pont van itt. Nincs valakinek kedve megtanulni Ayleidül? Nyilván abban a korban is volt lore. Könyvek, írások, megezmegaz. Bár, meglátjuk hogy les rá kapacitás, az is jó ha lefordítom én, ezesetben viszont angolul lenne a legjobb. A magyar túl gazdag nyelv, nehéz belőle bármilyen mer-re forditani. Na, megyek hegesztek tovább:)

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák