Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz katt777 #7697 üzenetére

    A játék karakterei sem csak állnak a helyükön, mint az általad bizonyára kedvelt, bénább ("klasszikus") RPG-kben. Pl. a csontvázak, a patkányok, a katonák akkor is harcolnak, ha te nem vagy ott. A boltos meg eleve fejlődik a boltjában, hiszen kereskedik.

    Az hogy melyik játék a bénább azon lehetne vitatkozni. :D
    A csontvázak, a patkányok fejlődnek. :D Gondolom akkor az út menti fák is. Sőt még a kövek is!

    A boltos fejlődik. Persze. Gondolom 20-ik szinten háromszor gyorsabban szolgál ki és szemre grammra pontosan mér.

    Sajnálatosan szegényes a valóságismereted és a képzeleted, ha úgy véled, hogy a világban minden létező kizárólag addig létezik és cselexik, amíg te találkozol vele.

    Akkor ezek szerint ne is próbálkozzak megverni egy 90 éves öregembert mert az már 90 éve fejlődik. :D

    Ha neked az a "játék", hogy feltápolod a karakteredet, aztán könnyedén legyax egy rakás statikus ellenfelet, akkor bénázz tovább nyugodtan Forgotten Realms játékokkal és társaikkal. Részemről az Oblivion a roppant kevés elviselhető és élvezhető RPG-k egyike.

    Nem tudom milyen rpg-re gondolsz, de amikkel én szoktam játszani ott az ellenfelek egyre erősebbek lesznek. Követve a karaktert. De nem ilyen abszurd módon mint obiban. Hanem úgy hogy egyre erősebbek jönnek. Nem pedig ugyanazok feltápolva. Elég érdekesen néz ki amikor a főhős ugyanolyan nehezen győz le egy sárkányt mint egy gilisztát.

    Persze ha ez neked normális akkor lehet a valóságismerettel neked vannak problémáid. :D

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák