Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz SystemRoot #6376 üzenetére

    Szerintem fajtól nem függ a maximális szint, minden esetben 53. szint az elérhető legnagyobb, csak úgy kell összeválogatni a Skilleket, hogy figyelembe veszed azt is, hogy az adott faj mire kap bónuszokat :)) Amúgy ez például nagyon el van rontva szerintem, hogy a játék a szinthez méri az ellent, tény, hogy így van de szerintem nagyon rossz. Mivel ha már annyit játszottál, hogy minden skilled 100 és már nem tudsz hova fejlődni, akkor elég rossz, hogy az ellen fejlődik, te meg csak szintet lépsz és semmi se történik. Szó szerint semmi. Kapsz 10 életet és kész, nem tudsz osztani Strength-re vagy Intelligence-re, mivel minden 100, csak szintet lépsz és szintet vagy lépve :F Az ellen meg erősödik, tehát a karaktered, melynek elméletileg fejlődnie kéne..... rosszabb karakterré válik az ellenhez képest, nem éri meg szintet lépni :F Pontosan ezért mondtam hogy ez a fejlődési rendszer már a Morrowindben is nagyon el volt cseszve. :( Remélem a TES 5-ben végre nem cseszik el ezzel. :( Mert nagyon kár érte....

Új hozzászólás Aktív témák