Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    Nálam már annyi grafikajavító Mod van fönt a játéknál, hogy elég keményen szelektálni kellett már Oblivion Mod Managerben, hogy ne üssék egymást :) De sikerült űberül összeválogatni és a legjobb grafkót kihozni szerintem! De csalásokat soha nem szoktam tenni, azokat nem szeretem, csak grafikát javítottam mitn állat, iszonyat jól néz ki! :) Amúgy a better Cities mod az nálam csak az arboretum -on van fönt, meg a Market-on mivel a kis városokban szeirntem eléggé bugos. Feeling romboló kicsit, mert a városőrök rossz helyre születnek ki néha, beleszületnek a falba meg ilyenek... :( De már ezek nélkül is görgítősávos lista van a kiegészítőkről plusz még a sok zene pluszba meg hangok :)) 8,5 GB az Oblivion mappa már. :P Épp most kezdtem új karit nemrég. Ebből se lesz sok alvás esténként :C Ez a harmadik karim lesz már, de eddig mindegyiknak volt vagy 180-200 játékórája :))

    Igazából csak attól félek, hogy az Elder Scrolls V -öt és a Diablo 3-at majdnem egyszerre fogják kiadni.... ajajajaj, az csúnya lesz, hogy akkor itt mik lesznek művelve :D Passzív félév vagy nem tudom... :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz katt777 #6368 üzenetére

    >>>>> :DD

    Igazából telepíteni egyszerre telepítettem a BC-ket, de a mod managerbe 2x kerültek bele. Van egy Full és van egy olyan hogy minden városrésznek külön. Ha mindent bepipálok akkro egyértelmű, hogy bug van mert 2x tölti be a cuccokat. Ilyen hogy a városokban dupla kapu lesz meg ilyesmi, de ha vagy csak az összeset pipálom be külön a full kivételével, vagy csak a Full-t, akkor is ott vannak azok, hogy időnként rossz helyre helyezi el a dolgokat. Az ablakok szét vannak tolva, vagy a városőrök a fal belsejébe születnek néha, vagy kiesek a semmibe néha. Az arborétum és a Market District esetében semmi hiba nincs, mert ott nincs várfal a város szélein és nem, mármint olyan értelemben a várfal, hogy nem járőröznek rajta az őrök, így nincs azzal se gond, hogy rossz helyre tölti be őket. Ha meg az ember felmegy a várfal tetejére, akkor nem a legszebb látvány tárul elé azért, mert eredetileg az nem arra volt csinálva, hogy ki lehessen nézni a semmibe és a városon belülről kifelé nézve ilyen fél textúrákat láthatsz, ha meg kiugrasz a semmibe akkor szó szerint a semmibe leszel. Az ilyenekkel van a bajom csak igazából, azért nem rakom fel csak a Market-ot meg a Arborétumot. Azok maximálisan bug mentesek. :))

    A TES V -ről tényleg nem mondható még biztosan semmi, egy ideig elég erősen az volt a helyzet, hogy MMORPG lesz, de szerintem időközben változtattak az elhatározásaikon, mert talán több ember örülne ha ne az lenne. Viszont egy Multyplayer vagy egy Cooperative mód már ősidők óta nagyon hiányzik szerintem a TES-ból. Morrowinddel rengeteget játszottam annó. Mondjuk kicsit kicsinek is tűnik nekem az Oblivion pont ezért, a Morrowind azért sokkal nagyobb területen játszódott. Pl.: Már az Imperial City is kb méretben olyan Vivec-hez képest, hogy "simizem a buksiját" :DD De azért nagyon eltalálták így is az Obliviont. Bár én már a Morrowindnél is nagyon rossznak tartottam ezt a bekorlátozott fejlődési rendszert, hogy mindenből 100 lehet a max, na meg az is elég gáz, hogy túl kevés mágikus tárgy van a játékban szerintem. De a hangulat eléggé űber így is. :)) Diablo II meg olyan standardot állított fel számomra, hogy ezek után, nem tudom a Diablo III-mal mik kell művelniük, hogy tartsák a szintet, de a Blizzard nem szokott csalódás okozni :DD

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz katt777 #6370 üzenetére

    Jaja elég sok van :)) Elkezdted már a küldetést? Igazából szerintem idegőrlő egy küldetés :C :C :C Mert folyton szenvedsz, hogy összeszedd azt a sok Nirnroot-ot aztán a végén mit kapsz? .... Nem akarom lelőni a poént, ha esetleg még nem ismernéd a küldit! :))

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz katt777 #6370 üzenetére

    Én még egy ideig biztos elleszek az Oblivionnal :)) Most egy olyan karira gyúrok, aminek minden skillje 100 (alapból nem tárgyakkal). Ezen kívül még tárgyakkal rá lehet gyúrni azért! :)) Mindenre.... illetve akármire. :) Készítettem egy kalkulátort is a játékhoz, hogy ha minden szinten 5-ös szorzóval tolod az Endurance-ra és az 1 szinttől kezdve így minden szinten 5 pontot adsz rá 100-ig, akkor mennyi lesz a Health-ed mire eljutsz a magasabb szintekre. Csak be kell írni, hogy a karid mennyi Endurance-al kezd és ennyi, már dobja i ski a végeredményt, hogy mennyi lehet a max életed :C Nyilván lehet ilyet csinálni "csaló módon", hogy leülsz a börtönbe, és csökkennek a Skilljeid és visszafejlődöd őket és akkor több lesz az életed, de én nem szoktam ilyennel élni igazából. Alapjáraton (börtön nélkül) meg 53 szint a max ameddig fel lehet fejleszteni egy karakter úgy számolgattam. :))

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Jorus #6374 üzenetére

    Nos ez egy rendkívül jó térkép! Még soha nem láttam így egyben! Thx! :R A térkép alapján tényleg nem tűnik sokkal nagyobbnak! De valahogy mégis úgy érzem ha benne vagy a játékban sokkal több idő volt adott részt a területből bejárni Morrowind alatt mint Oblivion alatt! :R Valahogy ott amikor ilyen 30-40. szintű karaktert összehoztam akkor a nagy térképen még alig fedeztem föl csak kevéske részt, pedig ott is sokat járkáltam, itt viszont szinte mindent ismerek Oblivion területéből néhány résztől eltekintve így valahogy kisebbnek tűnik nekem. Pedig tényleg ott is járkáltam rendesen sokat! :R

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz SystemRoot #6376 üzenetére

    Szerintem fajtól nem függ a maximális szint, minden esetben 53. szint az elérhető legnagyobb, csak úgy kell összeválogatni a Skilleket, hogy figyelembe veszed azt is, hogy az adott faj mire kap bónuszokat :)) Amúgy ez például nagyon el van rontva szerintem, hogy a játék a szinthez méri az ellent, tény, hogy így van de szerintem nagyon rossz. Mivel ha már annyit játszottál, hogy minden skilled 100 és már nem tudsz hova fejlődni, akkor elég rossz, hogy az ellen fejlődik, te meg csak szintet lépsz és semmi se történik. Szó szerint semmi. Kapsz 10 életet és kész, nem tudsz osztani Strength-re vagy Intelligence-re, mivel minden 100, csak szintet lépsz és szintet vagy lépve :F Az ellen meg erősödik, tehát a karaktered, melynek elméletileg fejlődnie kéne..... rosszabb karakterré válik az ellenhez képest, nem éri meg szintet lépni :F Pontosan ezért mondtam hogy ez a fejlődési rendszer már a Morrowindben is nagyon el volt cseszve. :( Remélem a TES 5-ben végre nem cseszik el ezzel. :( Mert nagyon kár érte....

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz katt777 #6378 üzenetére

    Nem fontos, hogy mennyit alszol a játékban, vmi biztos van rajtad ami leszívja, nézd meg még egyszer! :R

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Pitterix #6375 üzenetére

    Majd hogy nem azt kell mondjam, ironikus, de addig örülj, amíg csak annyi a szinted, mert legalább fel tudod venni a versenyt az egyre erősödő ellennel! :C

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz katt777 #6382 üzenetére

    A Fallout az igazából Oblivion csak más környezetbe helyezve, na jó nem teljesen, de azért vonhatók párhuzamok rendesen, kinek melyik tetszik jobban. De ha nem tetszenek az ilyen dolgok, akkor szerintem inkább told Prince of Persiával vagy hasonló :)) Nem azzal vana bajom hogy fejlődnek az ellenek, tegyék is, csak az a baj hogy sokkal változatosabb lenne a játék ha nem lenne az hogy 25. szintű ogre, 30. szintű ogre.... 50. szintű ogre... mert igazából mindig ugyanazt ütöm, pedig már 20 szinttel magasabb vagyok és az a különbség, hogy 20 szinttel ezelőtt normálisabban meg tudtam verni, mint 20 szinttel később, demoralizáló :( Akkor mi a faxomat csináltam eddig, ha szarabb lettem? :C Na szal pont ott a bökkenő, hogy az egy dolog hogy fejlődik az ellen, csak én mindig is utáltam az olyat amikor be voltak korlátozva a képességeim az ellennek meg nem. De ennek ellenére muszáj játszani az Oblivionnal, mert a hangulata nagyon ott van :C

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz SystemRoot #6384 üzenetére

    Igazából nem függ a fajtól, hogy mennyi lehet a max szinted. Mert az alap skilleket az szabja meg, hogy te mit választasz be és ha olyat választasz be amire alapból is bónuszt kapsz, akkor tényleg megszabja mert úgy kevesebb lehet a maximum szinted, mivel nem tudsz annyiszor szintet lépni. Viszont ha vmi olyat választasz be, aminek nem sok köze van a faji speckóidhoz, akkor bizony ugyanúgy nem szabja meg és magasabb szintű lehetsz. Sajna ez a kiszámíthatóság a hátulütője ennek a lekorlátozott rendszernek. Nem tartom magam igazán kezdőnek, mert a morrowindben is volt 2 karim, meg az Oblivionban is ez a 3. erről az előző 2 az 180 és 200 játékórás volt :) Amúgy nem akarok okoskodni, félreértés ne essen, de ti milyen erősségen szoktatok játszani? :R Én Normal-on hagyom, azaz az erősségi csíkon pont 100 beosztás van, 50-re szoktam tenni (alapból is annyi van.) 100on is próbáltam már de ott annyira irreálisan elhúz a gép már magasabb szinteken, hogy az már félelmetesen el van imbítva. :( Milyen karddal vagy varázslattal vagy mivel szoktatok amúgy mennyi? Mert 53. szinten már olyan az erősségük a cuccoknak, hogy olyan varázslatot csináltam amiről nem éreztem úgy, hogy szar lenne, ehhez képest bőven kibírták. Csináltam egy olyan tüzes varázslatot ami -100% Fire Resistet az 20 Sec-re és ezen kívül érintésre 10 másodpercig másodpercenként 100 Tűz sebzést sebez. Tehát összesen 1000-ret vesz le, de a -100% Fire resist mellett 2000-ret kellene, hogy levegyen. Ehhez képest rárakom 53 szinten az Ogre-ra és miután letelt a 10 MP az Ogre vígan fut, olyan 2\3 életét veszi le. Szal olyan 3.000 lehet az élete azt Ogre-nek amikor én 53. szinten vagyok. Nameg a Glass Armor-omra egyet rácsap és és 125ről 60 lesz a fél mellénynek ami rajtam van az álapota, már varázslattal rakok magamra Shiel-det is 85 Shieldet, mert azt nem tudják legalább leamortizálni addig ameddig rajtad van. :( De még az is le van korlátozva 85-re. :( Erről mi a véleményed, hogy 3000 életű OGRE-k szaladgálnak amik 85-ös Shiedre egy ütésre 100-200 ig sebeznek rajtad kb. :) :R

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz katt777 #6387 üzenetére

    Nézz szét Skingrad -nál rengeteg Flax van például "Flex Seeds" csak kimész és halomra szeded, és abból lehet Mana potiont csinálni. Ha ötvözöl, akkor ugyanúgy tudsz csinálni 100-as Skillel is, csak annyi a kül, hogy egy anyagból is tudsz csinálni faszán. Jó pénz van a Potion-ökben én abból szoktam a pénzt gyűjteni eleinte soxor. :)

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz SystemRoot #6401 üzenetére

    Nos, ha csak félig olvasod el amit írok, akkor tényleg csak azt látod, amit szeretnél ott látni :) Igazából újra leírom akkor! Minden fajnak 53. szint a max szintje amit börtönözés nélkül ki lehet hozni belőle! :)) És ez fajtól NEM függ :)) Miért kellene olyat beválasztani ami a faji speckóidba tartozik? Legkisebb pontérték ami a major Skillek között lehet, az 25. Tehát a legkevesebb 25 ponttal kezdhetsz egy major skillre. Ha mondjuk 6 helyre olyat választasz ami csak 25-al indul az elején, és egy helyre olyat ami 30-al indul mondjuk, akkor tessék ott van adogasd össze, hogy mennyi lehet a max szinted májsztró. :R Az csak annyi hogy többel kezdesz rá. Valamint, ha Major skillek közé választasz egy skillt, akkor az gyorsabban fejlődik, mintha nincs a major skillek között. Igazából ennyi, de ha minden Skilled és az összes Strength, Intelligence, Luck, Stb is 100-on van, akkor teljesen mind1 már, hogy mit választottál Major Skillnek és mi van a minorok között. :)) Arról nem is beszélve, hogy minden faj UGYANAKKORA számban kap bónuszokat. Tehát lehet hogy teszem azt az egyik faj Blade-re +10-el kezd, meg Bluntra +5-el meg heavy Armorra +10-el. Akkor a másik is 25 plusz ponttal fog kezdeni ugyanígy, csak más elosztásban. :R Az Ogre meg nem tudom hogy bírhatta ki mert -100% Fire resistel is legrosszabb esetben 0 lehetett a fire resistje. Akkor is 1000-ret vett le. De azért azt nem hiszem, hogy 100-as Fire resisttel kezdene egy szaros ki ogre :(

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz katt777 #6409 üzenetére

    Is-is :) Készítettem egy karakter lapot is, meg egy életerő-kalkulátort a játékhoz :) Ugye attól függ, hogy mekkora bónuszokat kapsz 1-1 szintlépésnél, hogy mennyit fejlődtél adott irányba, eléggé célirányosan szoktam fejlődni :) De azért csinálom a küldiket is rendszeresen! :) Nagyon jó viszont a küldetések hangulata, szerintem nagyon eltalálták őket! :)

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz SystemRoot #6414 üzenetére

    Igazából nem vitatkozni akarok, csak tényeket próbálok meg közölni, és kajak nem hiszem el, hogy nem tudsz egy egyszerű számológépet fogni és kiszámolni, hogy 53,5 szint a maximum! Minden Skilled 25ről indul tegyük fel, ennyi a minimum! 700 pont lehet maximum a 7 major Skillen összesen! Alapból 175 ponttal kezdesz! 700-175= 525 asszem eddig egyszerű matematika és követhető! 525 pont az 52,5 szintnyi szintlépés! De nem 0. szintről indulsz hanem 1. szintről! Szal 53,5 szintű lehet maximum, ha ezt nem sikerül megérteni akkor ennél egyszerűbben nem tudom levezetni és logikusabban, de gondolom egy kis matek még megy azért, nem értem miért nem érted már meg :C A skill növelő csalásokkal én is tisztában vagyok, természetesen ahogy azt eddig is mondtam, MINDENFÉLE CSALÁS NÉLKÜL 53. szint lehet a max mivel fél szinttel már nem lehet mit kezdeni. De ha egész pontosak akarunk lenni, akkor 53,5 szint a max! De kajak print Screen-elem neked a karimat, hogy 53. szintű, ha mgé nem láttál olyat csalás nélkül :C

    Másik:

    Én is gyártottam már 53. szintű karaktert 100%-os erősségen azaz max erősségen. És is olyan skilleket választottam amiket könnyű volt számomra kontrollálni, nem fogod elhinni nem nehezítettem a dolgomat, így is eléggé elimbult a játék csuma erősségen :)
    Nem tudom hallottál e már arról, hogy minél magasabb a szintet tudsz elérni alapból mindenféle csalás nélkül, annál több lesz a karaktered élete a végén, mindenféle csalás nélkül! :C És szerintem nem teljesen lényegtelen az a plusz élet. Jó az ha ott van, attól is jobb lesz a karaktered. Leghamarabb 46. szintre lehet mindent kimaxolni beleértve a Luck-ot is 100-on. (persze hamarabb is lehet, ennek az az előfeltétele, hogy több Luck-ot válasz be az elején, de a Lady meg a Warrior, meg ehhez hasonlók, az úgyis 100lesz, érdemes olyan csillagjegyet választani szerintem ami manát ad inkább, abból bőven elfér a több! Nekem az ésszerű szintlépés úgy valósult meg, hogy fogtam egy karakterlapot és 1-1 strigulát néha behúztam, hogy mire kaptam épp pontot és célirányosan fejlődtem (pateszok jó haverok, néhány szintlépés secc-perc alatt megvan velük :DD )

    Ogre: Nos akkor nem tudom mivel magyarázod, hogy 10 másodpercig másodpercenként 100-at vesz le a tüzes varázslatom és még -100% Fire resist-et is ad és az ogre mégis kibírja! Ez igazából játékbeli tapasztalat! Természetesen szívesen veszem, hogy erre mi a magyarázatod, mert kíváncsi vagyok rá, ugyanis, amennyiben 1300 az élete, nem kéne hogy kibírja, és nem kötözködésből várok magyarázatot, hanem mert tényleg nem értem, hogy akkor miért bírja ki mindig? És figyelmesebben olvasd el amit írok, mielőtt válaszolsz plíz, mert én nem állítottam, hogy az OGRE-nak fire resistje van, feltételes módban írtam, hogy nem hiszem, hogy az OGRE-nak fire resisistje van!

    Egyéb kérdés? :DD

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz hoffman_ #6427 üzenetére

    Amúgy szerintem is a TDU isten jó! Megvettem eredetiben a CAR pack-et is! :C

    De az Oblivion is isten jó! :DD

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz SystemRoot #6436 üzenetére

    Atya isten csak úgy füstöl a totyik úgy írogat mindenki! Szerintem lassan már az is elég lesz nekem időben, ha csak olvasom! :C

    A skill decrease-re gondoltam amikor csalás nélkül mondtam az 53,5 -öt májsztró :R ! Az Oghma Infinium az pedig minden esetben jelen van úgy tudom és minden esetben plusz 3 szintet ad, akár 49. szinten már minden 100 akár 53. szintet sajtoltál ki amikor minden 100 lett. A +3 Level mindenképp jár vele úgy tudom (javíts ki, ah tévednék.) Amúgy magunk között szólva, szerinted a tervezők úgy gondoltál azt, hogy ha börtönben ülsz akkor visszafejlődsz, utána magasabb szintű lehetsz? Mert szerintem ez a másik ami tök logikátlan :P

    Ok weakness to fire-re gondoltam természetesen, csak mostanában túl sok volt az Oblivion, Titan Quest, Dungeon Siege II és előfordulnak a rendszeres félregépelések, mert mindenkivel mást tolok :C
    Szal: Azért nem érzem úgy, hogy nem értek eléggé a játékhoz! Alap "útszéli" ogre-kra gondoltam természetesen :) Oksi, külön fogom rárakni, hátha úgy más lesz! :R De ha bug lesz az oka, akkor f**om ki lesz vele :((( Hát ezé csináltam azt a varázslatot? :D
    Igazából, ha plusz 5 szintet léptem, akkor +50 HP. (Amúgy neked az 50. szintű karijaidnak mennyi az élete? Kíváncsiságból.. gondolom te is úgy fejlődtél, hogy az elején rágyúrtál az Endurancra 1000-rel) Nekem egy 53. szintű Redguard-om van. Annak mindenféle ruha és minden nélkül kerek 700 az élete éppen. (Igazából nem mondok ellent magamnak csak szemezgetsz mindig abból ami írok, és ami utána van azt nem teszed hozzá. :( Nem csak azt a részt írtam, hanem az egész hozzászólást)
    Hamarabb csak akkor lehet maxolni, ha az elején olyan csillagjegyet választasz ami adja a plusz pontokat (Pl.: Thief) De szerintem ezeknek nem túl nagy az értelmük. Azért írtam, hogy 46. szintre lehet maxolni a Luck miatt, ha olyan csillagjegyet választasz, ami manát ad. Igazából én úgy voltam vele, hogy én jobban érzem magam attól a plusz élettől, és hogy a karakter még egy fokkal jobb lett, még ha az ellen fejlődik is közben. A másik karim az meg egy High Elf, annak 675 az élete 53. szinten. De annak mondjuk 100% Az Absorb-ja. Szal igazából a varázslók nem igazán érdekelnek azzal a karival. :) Annak Attronach csillagképet választottam, az adta a felét. :) Meg a tárgyak. Meg gyártom a mana potiont láda számra, nincs vele gond. :) Bár azt mindig minden karival gyártom 1000-rel ;]
    Nos igazából ennyit fűztem volna még hozzá, de az ogre-ra kíváncsi vagyok, azt meg is nézem majd, ha otthon leszek, aztán írom, hogy mi történt! Üdv! L.D.

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Jorus #6437 üzenetére

    Én úgy szoktam, hogy összehozom a karaktert, aztán amikor már úgy 40. szintnél tart a kari, addigra rendszerint semmi extra sem kell már, hogy sínen tartsam a fejlődést a hátralévő pár szintre. Akkor rendszerint már csak arrafelé tudok fejlődni amit amúgy is akarnék és úgy 40. szint felé elkezdem kivinni a küldiket. :)) Néhány küldetést azért kiviszek kb 40. szintig is, mondjuk 10-et, de az nem sok. Úgy vagyok vele, ha már megvan a kari, akkor utána teljes beleéléssel vetem bele magam a játék küldetéseibe. Bár mondjuk nekem a karakterfejlesztés is nagyon nagy élvezet! :))

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz SystemRoot #6436 üzenetére

    Utána néztem az OGRE-nak, tényleg Bug van :Y !!!! Ugye megcsináltam azt a varázslatot, hogy :

    - Weakness to Fire 100%
    - és 100 tűz sebzés \ sec 10 mp-re.

    És igazából nem érvényesül a -100 Resist :((( Csak tudnám, hogy akkor miért lehet kombózni varázslatokat, ha nem működik? :( Ez volt eddig!

    Most viszont 2 új varázslatot készítettem:
    1, Weakness to Fire 100%
    és külön:
    2, 100 tűz sebzés \ sec 10 mp-re.
    És így tényleg dupla annyit sebez a varázslat :(((

    Ez igazából nagyon gáz, mert a fölső esetben több mana-ba kerül a varázslat mégse csinál semmit a Weakness része :( Hát ez bizony egy nagy bug....

    A másik, hogy az 1.300 életet azt arra értetted az Ogre esetében, hogy 50%-os erősségben ugye? Tehát Normál-on amikor pont középen van a csúszka, akkor 1300 az élete amikor én 53. szintű vok. Mert amikor külön raktam rá a weakness-t akkor meghalt az Ogre, amúgy maradt élete amikor nem raktam a weakness-t. De akkor, ha 100%-ra teszem az erősséget, akkor mennyi lehet az élete? Mert éppen, hogy csak "cirógatja" az a 2.000-res sebzés, ha az erősség 100%-on van. :( Ez igazából elég kiábrándító.....

    A másik kérdés, van egy olyan gyűrű az egyik karimon, hogy :
    Sorcerers Ring Annyit tud, hogy (25 MANA + 25 Absorb magic)
    Na most azt nem vágod véletlen, hogy az ilyen tárgyakat akár többször is meg lehet találni és feltenni a karakterre és, ha igen, akkor 2 ugyanolyan gyűrűnek is érvényesülni fog a hatása, (tehát 2 ilyen gyűrű az már 50 MANA és 50 Absorb) vagy ilyen nem nagyon van? Mert eléggé csak 1x találtam ilyet, pedig sokat játszottam. Üdv! L.D.

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz SystemRoot #6445 üzenetére

    A fenébe ... éreztem, hogy ilyen lesz, ez is tök gáz szerintem! Na mind1, akkor maradnak a többi tárgyak, pedig 2 olyan jó kis gyűrűvel mókásabb lett volna kigyűjteni a 100-at (úgy hogy az Atronach is ad 50-et). Na mind1. Amúgy vmi táblázat vagy ilyes amiben a sebzések meg a szintfejlődése az ellennek meg az ilyenek benne vannak, az hol lelhető fel? :R Üdv! L.D.

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz SystemRoot #6447 üzenetére

    Szerintem teljesen reális lenne! :C (Miért az is kibaszás, hogy nem azt mondom, hogy nem lehet megcsinálni 100%-os erősségen a játékot, de vért kell érte izzadni azért rendesen.) Á azért várom már a Diablo 3-at nagyon. Ott nincsenek ilyen kis kamuságok, hogy nem lehet rajtad 2x ugyanaz a tárgy :( . Ettől függetlenül nagyon jó játék az Oblivion. :B Végül is szinte minden "hasonló stílusú" játékkal sokat szoktam játszani, szeretem az ehhez nagyjából hasonlító játékokat mindet. Pl.: Diablo II, Dungeon Siege I-II, Morrowind, Oblivion, Titan Quest, Neverwinter Nights I-II, még iszonyat régen Rage of Mages II-vel is toltam sokat. De azért akármennyit is játszok mindenféle játékkal, nekem a Diablo az azért mégiscsak Diablo marad :D .

    Üdv! L.D.

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Pitterix #6471 üzenetére

    Ki lehet azt azért irtani simán. Strenght meg Intelligence, meg Luck meg az összes ilyen 100-on van alapból, plusz még rágyúrsz a tárgyakkal 100 fölé, meg minden skill is 100-on van majdnem, de legalábbis az amit használsz mindig. Meg még varázsolsz magadra tápokat, vagy potiont iszol. És ennyi :-) Még nem is kell mindennek teljesülnie ezek közül :) Aztán bemész a városba, és "rendet raksz" :C Bár mindenkit azért nem lehet megölni, akihez vmi küldetés kapcsolódik, az csak ideiglenesen "elpilled". :W

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz SystemRoot #6476 üzenetére

    Ja egy pillanatra azt hittem rekord mennyiségű pénzt! :C

    Amúgy:

    én nem szoktam csalni pénzszerzésből egy idő utána magától is annyi jön, hogy nem lehet elkölteni semmire :) De IC-ben lehet tuningolni azért akinek gabasz sok pénz kel gyorsan és "bugosan" ;] Van ott a Plaza Area-ban egy alak: itt a vidi akit esetleg érdekel vagy még nem ismerte és sok pízt akar gyorsan. De aki nem gyilkos természetű, elég amúgy leparalizálni is az arcot! :C LoL :))

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz SystemRoot #6479 üzenetére

    Ez változó nem? Nem mindenkiért jár ugyanannyi Bounty! Az IC-ben kipusztítod A Green Emperors Way-en abban a nagy palotában a muksót aki középen van, az egész sokat dob rá úgy néztem, aztán meg úgyis becsődül vagy 10 őr rögtön, az megérős mert nem kell összegyűjteni őket :C (amúgy én se szoktam használni a pénzbugot, csak gondoltam akinek kell esetleg :D) Olyan 300.000 K összegyűlik kb akkor már nem nagyon lehet mire elküldeni, nem sok minden van ami azt a pénzt még le tudja fogyasztani. Annyira nem nagy munka azért összehozni annyit. Hallod neked mekkora volt a legnagyobb súly amit elvittél egyszerre? (És most nem azt akarom hallani, hogy korlátlan sok, mert amikor lovon ülsz, akkor mind1 mennyi van benned, mert úgyse kell mozognod :C ) Hanem úgy alapból gondoltam amivel még futkároztál kb. :DD

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Jorus #6512 üzenetére

    Elég szép kis kinézet? Miket szoktál pontosan használni? Mert nekem a BC moddal mintha nem pont így nézne ki a játék. AZ a bajom a BC-vel csak egyrészt a bugok kissé zavarnak, másrészt az nem annyira jön be, hogy túl "romos" lesz az összes város BC moddal. Mindenütt törött szobrok meg ládák, vagy esetleg irreális mennyiségű láda meg cucc. Ez nem annyira tetszik benne, elvégre ezek nem "romvárosok"... Bár kétség kívül gyönyörűen néz ki. De én csak az Arboretumban, meg a Market-ben hagytam bent a BC modot. A te képeid viszont sokkal "letisztultabban" néznek ki, vagy ez csak véletlen, mert épp olyan helyen nézelődsz? :U Tetszenek a képek nagyon..... :) Üdv! L.D.

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Jorus #6521 üzenetére

    Ja és még vmi... szeretek nagyon a házban rendezgetni, "dekorálni" és hát az 53. szintű karakteremmel már megpróbáltam úgy berendezni ízlésesen a házikómat, ahogy nekem a legjobban tetszett, és a könyvespolcra is vagy 50 könyvet rápakoltam egyesével a szenvedős "fal mellett fordítgatós" módszerrel. Aztán jó büszke voltam magamra, hogy ilyen jól sikerült összehozni jó pár óra és Save\Load után, de az új karival is szeretném megcsinálni.... nem vágtok vmi egyszerűbb\gyorsabb megoldást a könyvek polcra rendezésére? :B :R Mert ha nem, akkor "kénytelen leszek" a hagyományos módszerekkel felpakolni őket abban a sorrendben, ahogy én szeretném... :C De ha egyszerűbben is lehet ilyet műveln, akkor örömmel várnám a lehetőségeket! :R Előre is köszi! Üdv! L.D.

Új hozzászólás Aktív témák