Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Lord Dragon #6383 üzenetére

    Hát, FO3 topicban ezért meglincselnének. :P Prince of Persia, na, az meg megint játék. :(

    SystemRoot: De nincs rajtam semmi rontás! Templomban az istenek nem hajlandóak segíteni rajtam, mert rossz lélek vagyok, az oltároknál meg csak annyit üzennek, hogy folytassam a kanosszajárásomat. Ejh! El vagyok átkozva! (Lehet, tényleg, csak nem írja ki a játék?)

    Jorus: Hát mert a patkány is fejlődött, oktatónál járt, stb. Oblivionban mindenki rendesen tanul. :P Mondjuk éppen azért nem értem, mitől ilyen lassú a biztonság-fejlődésem. De hát 50-ig csak felmegy rásegítők nélkül. Ja, találtam kaméleon gyűrűt, köpenyt, meg pajzsot, lassan ki is kéne próbálnom, mert 30%-osak, ráadásul italom meg varázsom is van. Mondjuk az nem tetszik, hogy 100-as alkímia skillel szinte mindenből csak erőnlét-helyreállítást tudok csinálni, ez alatt meg össze-vissza kotyvasztottam mindenfélét.

    Kareszovics: Ne aggódj, amikor lent jártam délkeleten, és eleredt az eső (szinte mindig), az én gépem is átment gyors-diavetítésbe.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák