Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    Nálam már annyi grafikajavító Mod van fönt a játéknál, hogy elég keményen szelektálni kellett már Oblivion Mod Managerben, hogy ne üssék egymást :) De sikerült űberül összeválogatni és a legjobb grafkót kihozni szerintem! De csalásokat soha nem szoktam tenni, azokat nem szeretem, csak grafikát javítottam mitn állat, iszonyat jól néz ki! :) Amúgy a better Cities mod az nálam csak az arboretum -on van fönt, meg a Market-on mivel a kis városokban szeirntem eléggé bugos. Feeling romboló kicsit, mert a városőrök rossz helyre születnek ki néha, beleszületnek a falba meg ilyenek... :( De már ezek nélkül is görgítősávos lista van a kiegészítőkről plusz még a sok zene pluszba meg hangok :)) 8,5 GB az Oblivion mappa már. :P Épp most kezdtem új karit nemrég. Ebből se lesz sok alvás esténként :C Ez a harmadik karim lesz már, de eddig mindegyiknak volt vagy 180-200 játékórája :))

    Igazából csak attól félek, hogy az Elder Scrolls V -öt és a Diablo 3-at majdnem egyszerre fogják kiadni.... ajajajaj, az csúnya lesz, hogy akkor itt mik lesznek művelve :D Passzív félév vagy nem tudom... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák