Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Jorus #6184 üzenetére

    Hát, én a 17. szintig jutottam, azóta a szentnek sem találok olyan tanítót, akire szükségem lenne. Skilljeim 50, de inkább 65 fölött (valamelyik már 95-ön, asszem az átváltoztatás), még a gyakori használat miatt másodlagosba tett idézés is 50 felett. Majd töltök fel karakterlapot. Barlangban még egyben sem jártam, csak a DB és a tolvaj céhes küldiket csinálom. Ja, meg a mágikusakat, mert harcos céh belépési lehetőségig még nem jutottam el. Csak Chyedinhal-t, Brumát, és IC-t látogattam meg eddig, most jutottam el Bravil-be, így van lvl 17 és sok-sok szakértelem. :DDD

    Ja, a nyilak, azok fogynak nálam is, de pl. a vadászós daedra előtt elloptam 50 acélnyilat az egyik fazontól. Sajna utána hiába töltögettem vissza, mindig észrevette, amikor a törp meg tünde nyilakat akartam lejmolni, úgyhogy mentem Bravilbe, ezt meg majd kitegezelem, ha olyan ügyes leszek már. Az egyik daedra shrine-nál (az umbrás kis falu mellett) meg kaptam nehéz zárakat nyitó varázslatot, meg még 1-et, az is kb. ennyire "hasznos". Úgyis kinyitok minden zárat 1 lockpick-kel (+F9 :DDD ).

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák