Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz SystemRoot #5199 üzenetére

    Én is meglepődtem, mivel igazából magánszemélyekkel nem is foglalkoznak, csak boltokkal, kereskedőkkel. A legjobb leosztásban is úgy számoltam, hogy ha fogadnak egyáltalán, akkor is ott kell hagynom, és majd értesítenek az eredményről, esetleg aszongyák, hogy az én hibámból romlott el, iesmi. Gariztattam már én is pár cuccot, tehát tudtam, mit lehet várni. Meg is döbbentem, amikor elvették a karit, előttem bedobták egy gépbe, ránéztek a pöttyös desktopra, és aszonták, hogy igen, ez RAM hiba, elnézést kérünk... Rögtön hozom az újat. Öh... Mondták, hogy mivel változott a szériaszám, ha gond van vele, egyből hozzájuk vigyem. Mondjuk ezzel engem már simán megnyertek a Gainward-nak. Egyébként aszonta a szervizes srác, hogy ez az első 4870, amit visszahoztak. Mármint Gainward-ból nyilván.

    De, hogy ON is legyek: este gáma! Végre! :) Tik sose nem tesztek fel képeket, úgyhogy majd lövök párat az új karival, mondjuk nincs mit feljebb húzni, de majd megnézem, mennyivel erősebb. Asszem ma csak kóborlás és fosztogatás lesz, össze kéne már kaparnom a 10 statue-t, hogy le tudjam azt a küldit is. Jelenleg 32. szinten tart a karim, de csak akkor léphet feljebb, ha elmegy íjász tanfolyamra, de most épp nem találom a mesterem. Mindig elkóborol. :)

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák