Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz Mcray #1337 üzenetére

    Az a GTO kari vlszeg GTX csak butított órajelen. A procid nem egy imba darab, de a ram az elég. Vga sajna ismét nem túl erős. Alapból véve kb jó kártya, de obli sajnos nem kedveli a GF7es sorozatot, ergo kicsit szenvedősen döcögnek vele. Én a helyedben egy max stabil tuningot kihoznék a rendszerből. A 915ös procid már kisebb csíkszélességű mint a 8xx-esek, asszem az már a Presler(?). Azokat jól lehet tuningolni. Sztem 4Ghz-et el tudsz érni ha mindent jól csinálsz. Én a vga-t is tuningolnám mert sajna nem lesz stabil az fps-ed és azzal sokat segíthetsz a dolgon, (sztem nagyon jól lehet húzni azt a karit).
    Ha ez megvan akkor sztem Natív felbontásban, Highon, 60-70%os csúszkákkal Bloom-al nyomulhatsz. HDR-t nem ajánlom mert erősen visszaüti a teljesítményt, de azért teszteld ki magad hátha mégsem annyira. AA-t semmiképp. AF-et talán, próbálhatsz ha szép tuningot visz a kari. 8x-osra nem érdemes állítani sztem mert a 16x-os már nem sokkal többet lassít(ez saját tapasztalat, de szintén teszteld ki magad is).

    Jó oblizást, és szivesen látunk a topikban.

    Üdv: SystemRoot

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák