Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskornel

    addikt

    válasz genndy #11541 üzenetére

    Félreértettél. Ha offline-ba kapcsolod a Steamet, de rá vagy kötve netre, ellenőrizni fogja a fiókod adatait. Steamen belül viszont nem éred el a netet, semmit nem tölt le (elvileg).
    Régebbi Steamnál kiírta, hogy nem tudja elérni a szervert, és bezárta a Steamet. Ha nem fut a Steam, nem tudsz Skyrimet indítani. Viszont a múltkor elindult net kapcsolat nélkül is. Mindjárt rápróbálok...

    Igen, itt egy bug van, amit ki lehet használni. Tehát letiltottam a netet, és a Steam hibaüzenetet dobott ki. LeOK-ztam, és elinditotam SKSE-vel. Az meg elindítja a Steamet, ha nincs nyitva. Szintén kiadta a hibaüzenetet... de most nem zártam be a Steam hiba ablakját (vagyis még fut a Steam, igaz csak a hibaüzenet ablaka), és ráindítottam az SKSE-t. Az érzékelte, hogy megy a Steam, és elindította a Skyrimot.

    Steam ha offline / nem offline, ha nincs érvényes net kapcsolatod, nem engedi, hogy játszál:

    Pontosan. Skyrim launcherrel nem megy.

    (azért nem tettem off-ba, mert gondolom ue a helyzet Obli esetében is. Most nincs fent az obli)

    [ Szerkesztve ]

    http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Új hozzászólás Aktív témák