Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDaZERG_1

    senior tag

    Kicsit kiakadtam ma a BangGoodra...
    Totálisan sikerült a GearBest szintre süllyedniük.
    Innentől kizárólag csak olyan terméket veszek, amire az van írva, hogy stock in és 24 órán belül becsomagolják (vagy legalábbis úgy csinálnak, mintha)!
    Amikor az van a termékhez írva. hogy 3-4 nap raktárra érkezés azt simán megcsinálják 30+ napra!
    A BrotherHobby motorokat ezért kellett két hete visszamondanom, de szerencsére az FB-n hirdettek egy vadi új szettet. És amikor 30+ nap után törölni akartam még rá akartak beszélni, hogy várjak, de határidőt még akkor sem tudtak mondani! Ajánlgattak sux pontokat is, és alkudozásban is benne voltak (bár én azt csak játékból csináltam).
    Most R9 Slim+ vevővel játsszák ezt.. Jól emlékszem, hogy ott is 3-4 nap volt írva, de már 10 nap eltelt!
    Ma ezt a választ kaptam:
    Item: 1297084-------- Out of stock now.
    Predicted restock date: April 03, 2019

    Röhej! Ennek elkerülése végett van itthon minden fontos dologból plusz, mert utálok várni, főleg ennyit!
    Ráadásul, ha törlöm a megrendelést a kupon is megy vele amivel vettem...
    Azt hiszem át fogok térni EU vásárlásra, mert egyre sűrűbben tapasztalom ezt a szállítás csúszást, vagy pechemre ráálltam azokra a termékekre, amik nagyon fogynak? Bár ez nem magyarázat arra, hogy 3-4 napot írnak raktárra érkezésre, és simán elhúzzák az időt!

    Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

Új hozzászólás Aktív témák