Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz ezoltan #62477 üzenetére

    teljesen komolyan gondoltam :D

    a szemcsim 800D 1 eves volt az aksija mar csak felét birta.... 1 gombot mar cseréltem rajta... es hiaba jobb mint a 30-40 ejrosok azert mikor kezembe vettem a patent ujat akkor ereztem na ez ropogos fasza uj :DDD ..... amugy nem akartam én eladni csak par gépet de nem vittek magaban viszont hozzacsaptam a taranist uj aron meg a szemcsit 80%-os áron a kifutott aksikat ajandékba.... jottek erte alkudtak 10-20 ejrot vagy meg vettek meg egy gépet :) azt vittek.... ezt megcsináltam parszor elment az osszes gép ami kiesett a koncepciobol :D meg a 3szemcsim 4 táviranyitos gép (ebbol 2 taranis) itt a nyugaton ezek lustak dolgozni vele a kesz megoldas kell a kezukbe repuljon azonnal! :D kenytelen voltam uj szemcsiket meg uj taranisokat venni..... :DDD a szezonra ujak vannak.... jovo osszel ujra nekifutok :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák