Új hozzászólás Aktív témák

  • sketchifun

    senior tag

    Urak, újra repül a Crazy Frog.

    Úgy történt ugyanis, hogy a megtalált valamint az új Rodeo 110el kimentem tegnap repülni. Az új öngyilkos lett, egy csutkagázos emelkedésnél a prop elvágta az akku kábelét, olyan 30 magasságból pottyant arra az 1m2 aszfaltra, kar el is törött.

    Na, de akkor van egy vezérlőm, nem? Dehogynem.

    Otthon kiműtöttem, kamera, motorok, esck, propok, épp vázalkatrészek jók lesznek a másikhoz, az alaplapot pedig VTXel együtt beraktam a békába.

    Első körben vékony kábellel óhajtottam megtáplálni, ami egy darabig bírta is, majd felvettem a szemcsit, hogy megnézzem, hogy viselkedik a videojel egy teljes gázadásnál. A betáp vezetékről meg leolvadt a szigetelés.

    Kicseréltem, és kimentem vele repülni. Hibátlan. Persze, se OSD, se semmi, de jobb mint darabjaiban nézegetni a szobában. Karácsonyra kap új vezérlőt.

    Egy kérdésem van viszont. A rodeo 110 3S akkuval simán megy, már ami a feszültséget illeti. De mi lehet a korlát? A vezérlő, vagy a Rodeo 110 ESC-i? Mert ha előbbi, akkor bukta, viszont ha az ESC, akkor a Frog ESC-i simán mennek 4Sel. Szerintetek?

    Nem főznék le mindent, ideértve kamera, vtx, fc, rx, csak a vicc kedvéért.

    Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Új hozzászólás Aktív témák