Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz AMDaZERG_1 #54519 üzenetére

    Az a 100-200m valóban nem túl acélos...
    Én ebből a cikkből indultam ki mikor leadtam a rendelést az R-XSR-re...akkor még itt sem nagyon beszélgettetek rőla, nekem meg lövésem nem volt, egyáltalán milyen vevő kell a gépre...Gondoltam ha neki megfelel, és ezzel teszteli a zümit, akkor nekem is jó lesz... :B :DDD Főleg azok után , hogy így zárta a cikket:

    "With the great Unify Pro HV VTX and full range R-XSR receiver, you could easily fly a long way out and forget how far you’ve gone. You have over 1 Km of range easily on this thing… Trying to find a tiny crashed quad in bushes and long grass is a hell of a job without a beeper."

    ebből kiindulva azért harcosabbnak kellene hogy legyen ez a kis vevő...
    Nekem egész hétvégén nem volt időm hozzányúlni a géphez, így még mindig nincs bindelve az R-XSR és a Taranis...

    De ezzel:
    "FC csoportban többen panaszkodnak, hogy nem tudják bindelni."
    Most picit össze is zavartál....mi a tökömet csinálok, ha nem működik a vevő? Hónapokkal ezelőtt rendeltem...
    Akkor megy a kukába a cca.6000.- és rendelhetek újat :/ fasza...
    Persze azért még próbálkozom majd, amint lesz időm....de ezzel a mondattal eléggé elkeserítettél...
    Eddig majdnem biztos voltam benne , hogy én bénázok el valamit....Most már nem vagyok ebben biztos :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák