Új hozzászólás Aktív témák

  • Arti1

    aktív tag

    válasz Baku #39187 üzenetére

    Sarc volt, egy 10-esből kijött. Majdnem napra pontosan 1 hónapot töltött az országban a gép, mire megkaptam... Az utolsó héten már úgy voltam, hogy hozzák már, hadd fizessek :O

    Feltöltöttem, egész gyorsan feltolta a B6 mini 7,74V-ról indult:

    A következőt meg tessék úgy olvasni, hogy eddig csak 1S gépeim voltak :)

    Borult idő, 17 fok, enyhe szél, néha lökések (a frizura tart :) )
    Feltöltés után mentem is repülni, hát, ez megy mint az állat :D (első fokozat, még nem mertem 2-be kapcsolni :) ) Szokás szerint gázkar teljesen feltol, ahogy az 1S gépeken szoktam, erre azt vettem észre, hogy nagy zúgással eltűnik a felhőben :Y najó, majdnem a felhőben, de olyan gyorsan felment, hogy alig győztem visszaráncigálni :K Mentem vele erre-arra, fel-le jobbra balra, teljesen jól látható, irányítható, tök szuper.
    És ami a legjobb, hogy ha azt mondom neki, hogy visszafordulsz és visszajössz (nem RTH, csak úgy irányítom), akkor fütyül a szélre, és megfordul és visszajön :DD
    Kipróbáltam erősödő szélben (a frizura még mindig tart :D ), direkt beálltam a szélbe és még úgy is ment előre, szélnek szemben...
    Az X5C meg az u807 (igaz, az csak az alap fokozaton), ilyenkor szépen a szélirányra rádőlve szokott vígan hátrafele menni, én meg kaptam a kisebb szívbajokat, hogy akkor most fognak elrepülni, és inkább leejtettem őket...
    Itt a bogárnál semmi, ez jön, megy, intézkedik :)
    Szépen zenél, mindent csipogással kommunikál, sőt, mintha megjegyezné a távot, ha már egyszer bindelve volt, de erre nem teszem a nyakam, majd valahogy kipróbálom. Van külön gomb az arm/disarm-nak, (röviden arm, hosszan disarm) levegőben nem próbáltam :DDD
    Leszállni meg kell tanulnom vele, mert kb. 1 m-ről már nem tudom megfogni, és kicsit koppanósan ér le, de baja eddig nem lett :)
    Miközben ezeket próbálgattam, jött egy nagyobb szél, ami egy sötétebb felhőt hozott (a frizura még most is tart :DDD ) és azt vettem észre, hogy kopognak a vállamon (na nem a szomszédok, hanem) az esőcseppek.
    Na itt a frizura feladta, én meg gondoltam, hogy mentsük a menthetőt, mert nem kellene első alkalommal vízállósági tesztet csinálnom, utána meg várni megint 2 hónapot, mire ideér a cserebogár ( :U )
    Szerintem ennyit megért (árban, várakozásban), de legközelebb már nem lenne türelmem kivárni, míg megérkezik, főleg, hogy mostanában mindent megfognak és sarcolnak, meg ülnek rajta... remélhetőleg lesz EU-ban valahol...
    Na röviden ennyi, remélem miden létező smiley-t felhasználtam, amit a fórum ismer ;]

    http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

Új hozzászólás Aktív témák