Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    Sziasztok!

    A kérdésem hozzátok, hogy jól gondolom ezek a vezetékek nagyon felmelegedtek(mostani jobbos motor)?

    Csak mert a múltkor írtam hogy nem jó hangot ad az X251 bal első motorja, azt kicseréltem, de a jobb motor is hasonló hangot kezdett adni, és a gép is rángatózott repülés közben.
    Most szétszedtem és cseréltem, még próba nem volt az időjárás miatt.
    Még az is eszembe jutott, hogy a cserélt balos új motor is hibás lehet, vagy az nem annyira valószínű? :F

    Más.
    Érdekes jelenséget figyeltem meg a lepotyogásommal kapcsolatban(tegnap ismét) adott egy terület, nevezzük Bermuda háromszögnek/sávnak.
    Alacsonyan repülve fordultak elő(10m alatt) egyszer csak megszűnik a kép, mikor megtalálom a gépet, akku vagy kiesve vagy vezetéke lecsúszva.
    Nem tudom hogy ezt a lepottyanást zavaró jel okozza vagy sem, mert ugye nincs kép sem, mivel akku kábel lecsúszva.
    Persze alacsonyan repülve egy pillanat műve a földet érés, és a kábel akkor is kicsúszhat az ütközés erejétől(50-60 Kmh).
    Ezek az esetek (eddig 3+1) alól kivétel az X251 lepottyanása, mert ott elment a kép teljesen, és én kapcsoltam le a motorokat, a gép áram alatt volt mikor megtaláltam.
    Egyébként ezen a területen képzavar is szinte rendszeresen előfordul mindkét gépnél, bármilyen antennát teszek fel, legfeljebb kevésbé észrevehető.
    Na szóval lehet ez valami zavarás eredménye? :F :R

    Már lassan nem merek arra repülni, vagy másfelé is elindulni, mert ez így elég bizonytalan kimenetelű is lehet.

    Hopp a kép lemaradt, a távolság adatok még régebbről vannak rajta, a piros pontok az események. :B

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák