Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz Jackal2 #15931 üzenetére

    Akkor 2 eszrevetelem lenne:
    1. Ha meg nem orvosoltad a vevo gondjat:
    Flysky i6 kozvetlen bindel a vevovel, tehat az uj protokollt hasznalja - afhds 2a. Namost az ia6, ia6b, ia10 elvileg bindelheto a tavoddal. En ia6b-t vennek minimum, mert sokkal tobbet tud az ia6-nal.
    Ha a lereszelt vevoantenna a gond, akkor gond egy szal se, 3 euroert aruljak meg a legdragabb pozsonyi modelluzletben is. 50 ohmosat kerj, 2.4 gigara.
    Esetleg az Ogre tavjahoz szerzel vevot a NightHawkhoz?
    1.a honnan szereztel labat, mert nekem is kene. :D

    2. Szerintem is fingreszeles amit a kollega lemuvel. Az Ominushoz fel evig (!!!!!) nem tudtam alkatreszt szerezni, pedig rendes uzletbol vett, nem kis fing marka. 30 eurot mar siman elkoltottem az U807-re. Ha nem habszivaccsal korbevett vilagban akarja az ember hasznalni a gepet, bizony torni fog. Tegnapelott pl. 70-80 meterrol nekivezettem nyelgazzal egy betonoszlopnak. Hogy miert? Mert 40-50 meterrol mar jol ment az oszlopok kerulgetese es a hatarokat feszegetni kell!

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák