Új hozzászólás Aktív témák

  • Liner

    aktív tag

    válasz Tense #847 üzenetére

    Már ezt is megdöntötte valami őrült 2:37 az új w.r. Speciel nekem ez jobban tetszik mint a 2:37 es (zero master előző meg draQu ha azt hitted így fogod tolni irigylem az önbizalmadat :C
    Szal szerintem zero Master azért jobb.R. jumpot csinál Ballistával no meg megcsinálja még a kulcsokat is. Mellesleg zero master is simán megszerezné a kulcsokat a becsület azt diktálná rakjon fel egy olyat is ahol ő se hagy ott mindent amit lehetséges. Kíváncsi vagyok mikor döntik meg.. Megdöntik e. Nem áldoznám fel ezt a frankó kis játékot erre a marhaságra.

    Más. Úgy gondolom az Amber a legszebb menü viszont fullon szinte láthatatlan a crossshair. Nyomom jó ideje a dotot de jobb az alap. Főleg az alapfegyver sticky bomb 5 ös zavar. Nem tudja valaki, hogy lehet megcsinálni azt, hogy mondjuk narancssárga legyen a menü meg minden viszont a crosshair maradjon alap? Vagy csak noob vagyok és kiszúrja a szememet.vagy ezt a lehetőséget megadhatták volna.

    Megint más :DD Mi a különbség a deluxe és az alap game között??
    Ha több a slot eskü veszek egyet bár már oltári jó dolgokat szereztem.

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák