Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz sgery #905 üzenetére

    :R

    Eleinte sokan ajánlották az invertert nekem is,,de végül a gyári töltő mellet tettem le a voksomat....
    Optimális helyzetben valszeg ez is azt tudja, amit írnak a papírján, tehát ugyanannyi idő lenne vele a töltés, mint a hálózati töltővel!
    Amiért én a gyári megoldás mellet döntöttem, az a mult béli tapasztalatomnak köszönhető,,,,
    Egyszer egy filléres kamu szivargyújtó töltő, hazavágta téglára az akkor 100+ezres szeretett Nexus4-emet!

    Azóta rettegek minden szivartöltőtől... :B :B Hosszabb úton inkább kesztyűtartóba dobott powerbankról táplálom a telefonomat pld....
    Ezt a töltőt is csak azért vettem, mert "muszáj" volt....legalábbis úgy éreztem....

    Ezért is mondtam, hogy csalkádja, embere, és helyzete válogatja....
    Az inverter jó ötlet, és "sok az egyben" akár mást is táplálhat ami220v-os :R :R :R

    CSak ott meg nekem magyarázták, hogy nem mindegy milyen jelet küld,,, :F "Négyszög vagy......" vagy a tkm tudja ....lehet hogy ez a négyszög is hülyeség....
    Szóval agyaltam rajta, de okosabb nem lettem, viszont legalább rettegtem,,,,
    Így maradt a szivaros gyári megoldás.....

    De sokszor hangsúlyozom,,,,közel sem biztos, hogy az én döntéseim jók lennének :B :B :R

Új hozzászólás Aktív témák