Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Természetesen nem ennyire "fekete és fehér" a dolog ahogy alább vázolni fogom, hiszen érdemes Care-ben gondolkodni (bár én egyikhez sem vettem :B ) és vannak szituációk amikor tényleg jobb lenne, és megúszható volna egy helyzet "aprópénzből" , ha nem lett volna ott a víz a gép alatt....de mindezt félre téve én viccesen ugy szoktam reagálni , ha valaki "aggódik helyettem" a víz felett repülés közben, hogy:

    -Egyetlen dolga van egy drónnak.....hogy repülni tudjon....hogy mi van alatta tök mindegy....repüljön,,,,ha ezt nem tudja, akkor b@szthatom :U :B :DDD

    Ismétlem,,,nyilván ez nem minden helyzetben igaz.... :R

    Más de hasonló téma:

    Titeket nem szokott szétb@szni az ideg attól, ha odajön valaki és elkezd "károgni"?

    Szerencsére az esetek többségében jóindulatú emberekkel találkozom repülés közben,,,de mostanában feltűnt, hogy 10 emberből 8 tuti valami szerencsétlenséget kezd el mesélni, vagy magyarázni, hogy mit hallott vagy látott drónnal kapcsolatban....és csak AZT!
    Mostanában nagyon tele lett ezzel a fülem.... :(((

    Utóbbi időben mondani is szoktam, hogy :
    -ezt most hagyjuk abba, mert az utasszállítókon sem szokás a pilótáknak, vagy az utastársaknak légi szerencsétlenségekről mesélni felszállás/repülés közben! :(((
    Igy aztán átlagban hamar elnézést is kérnek, és abbahagyják....de a tkm ki van hogy 10/8 azzal kezdi, hol esett le, hova akadt fel, kit ütött agyon,,,,,hogy ment tönkre....hogy tűnt el.....

    Vagy csak engem tisztelnek meg mostanában a katasztrófa turisták ilyen nagy számban? :W :DDD :DDD

    (#857) jozsi252:

    HAsznos kis cucc, jópofa :R :R

    MIndezt nem elvitatva....azért megmosolyogtatott, ahogy beletekerve a vidóba,épp ott áltam meg ahol öntötte rá a vödör rizst a mavicre :C :Y

    Repülne a fszm.(már bocsénat a trágár szóhasználatért) egy úsztatott majd "rizsezett" madárral.....
    CSak idő kérdése az oxidáció,,,,aztán először jönnek a logikusan sehova nem tehető anomáliák...késöb valami "baleset".... :U
    Eladni meg egy usztatott rizsezett madarat elég tróger dolog szvsz..... :U

    Ismétlem,,,,nem a termék hasznosságát vitatom el,,,,csak a "rizsezős " jelent jutatta mindezt eszembe.... :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák