Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor9991

    őstag

    válasz #71835392 #775 üzenetére

    Nem gúnyolódtam, csak a hozzászólásaidból idéztem.Ezekből nekem úgy tűnik, inkább te akartál bennfentesnek látszani.Több hozzászólásodban kijelentetted, a digi el se tudja majd indítani a mobil szolgáltatását, mert nincs mikrós felhordó hálózata, nincs szerződése beszállítókkal stb., kis idő elteltével mikor többen is leírták, szerződést kötött a lakóházukkal a digi, bázisállomást építenek majd náluk is, akkor már finomodott a véleményed arra, hogy lesz ugyan saját hálózat, de a picsányi saját lefedettségen, mert ugye nemzeti roaming megállapodást sem köt a digivel senki, na ezért képtelen lesz majd a 10MHz-en normális szolgáltatást nyújtani, városi környezetben pláne, mert maximum 40 Mbit ami szétosztható a több tíz-százezer ügyfél között, most meg legutóbb a volte képes készülékek magas árait és a digi árérzékeny előfizetőit vontad összefüggésbe :) Hadd ne linkeljem most ide ezeket jó?

    Nem hiszem, hogy itt bárki is leírná a meggyőzésed érdekében, mi folyik jelenleg a diginél a mobil üzletággal kapcsolatban, még akkor sem, ha tud valamit.Mi lenne az érdeke ebben?
    Biztos vagyok benne, a dolgozóikkal is aláirattak valamilyen titoktartási nyilatkozatot, ahogy [veled is], pedig te csak egy közvélemény-kutatásban voltál résztvevő, amit lehet nem is a digi rendelt meg, nem pedig dolgozója vagy a cégnek.
    Ha ilyen szakmában dolgozol, vagy van ott ismerősöd, forrásod, ahogy írtad, ezt gondolom nem kell mondanom.De azért egy sör mellett, nekem egy jó barátom, ha ott dolgozna biztos elmondaná az igazságot.

Új hozzászólás Aktív témák