Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli_2010

    tag

    Írták páran korábban, hogy mennyire megemelte a DIGI a vezetékes szolgáltatások díjait. (3.000 >> 6.000) Szerintem nemúgy van az... persze sokan a 3.990,- et is következetesen 3-nak mondják.
    Nálam kb. így volt/van: 11,5 évig nyögtem a T jármában (12.500 -- 18.900). Aztán jött a DIGI pár (4?) éve, és akcióval rögtön beköttettem. TV,tel,net együtt volt 3.290,- (vagy 3.490,-) az akcióban és 100Mbit/s helyett 1Gbit/s. ... 2x annyi TV csatorna, sokkal több HD, no STB, sokkal jobb minőség. + egy teljesen használható ZTE wifi router.
    Aztán persze lejárt a hűség! DE ez az akciós idő itt nem 1-2-3 vagy 6 hónap volt, hanem 2 év!! Tehát sose volt nekem 3000, hanem kicsit több és 2 évig akciós és 100 helyett 1000Mbit...
    Bementem hűségidőt hosszabbítani, de erre azt mondták, hogy nem érdemes, mert úgy maradtam, -- és még egy bő fél évig az akciós áron kaptam. Aztán persze megemelték, most 5.999,-, de nem lett 100Mbit, hanem maradt az 1000/300. Most nézem új ügyfélként már a DIGI is csak 1hónapig 3100, aztán 6. :(
    Most néztem a számlát, apósék 62-es körzet, (néha félórás hívások), simán benézték Invitelnek, pedig T... Sokáig 0-t számláztak rá, most utolsó hónapban rájöttek, hogy fizessek érte, de nem reklamáltak.
    Vettem megyei matricát SMS-ben 02.25-én. Ugye rögtön adtak 20 ezres keretet, nem mint a sóher T. Most láttam a számlában: 0 Ft-ot írtak rá az 5000 helyett! :F (írtam nekik mailt)
    Legutóbbi számla két havi, nem tudom miért, de nem kell most április végén fizetni, csak május végén. Szóval hibáznak sokat, de nem az én káromra, szerencsére! ;]
    Bocs a hossza miatt, röviden: a hűség nélküli 5.290-et emelte a DIGI 5.999-re kb 3 év után.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák