Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    Belépek, látom van több mint 50 hozzászólás amit nem olvastam. Na, mondom mennyire felpörgött a topik, talán van fejlemény frekvencia ügyben, esetleg történt valami nagy volumenű fejlesztés. De nem, itt egy csomó elégedetlen, kötözködő, arrogáns hozzászólás. Komolyan mondom azon cél nélkül hogy a Digit méltatnám, ajnároznám, hogy ha valami fejes olvasná ezt a topikot, a helyükben itthagynám a francba még az országot is, nem hogy fejleszteni, pénzt ölni bele még akkor is, amikor minden veszni látszik. Itt semmi soha nem lesz jó ezeknek az embereknek, mindenkinek minden tökéletes legyen, kerüljön fillérekbe, a telefon/sim kártya találja ki a gondolatát is nehogy véletlenül néha valamit állítani kelljen mert ahhoz már nem ért. Megvan rá évek óta a megoldás, nem a Digit kell messiásként várni. Van 3 másik szolgáltató, amiket idén nyár elejéig mindenki használt. Olcsó volt? Leginkább nem. Mindig minden tökéletes volt? Többnyire nem. Mégis megfelelt. Kipróbáltátok a Digit, nem jött be, ennyi. Tovább kell lépni, nem kell vele szenvedni, majd a másik három megoldja helyettetek minden problémátok, ha túl sok pénzetek marad előfizetésre azt is megoldják :D És csak karba tett kézzel elégedetten röhöghettek a sok lúzeren aki szenved a hálózat hiányával, az alacsony netsebességgel, azért mert a telefont be kell esetleg roaminghoz vagy APN-t állítani. Meg persze amiért alacsony a percdíj, ingyen van a net és nem kell pofátlanul sokat fizetni és takarékoskodni a megabyt-ok felhasználásával. Mi meg csendesen maradunk, várunk, és elfogadjuk hogy azért kerül ennyire mert ilyen. Vagy azért ilyen, mert ennyibe kerül? Mindegy, a lényeg hogy amikor kihoztam a sim kártyát ennél kevesebbre, rosszabbra számítottam, ahogy gondolom mindenki amikor elhozta a simet, tudta mire számíthat. És azóta van előrelépés minden területen, minden formában. Bárki mást mond az hazudik.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák