Új hozzászólás Aktív témák

  • Becenick

    tag

    válasz TeeJay #28928 üzenetére

    Tudom. Utólag én is csak azt tudom hozzátenni, hogy ott a pont...
    De én kb úgy voltam vele, mint azt korábban B-L-A-C-K is írta, hogy oké... túlvállalták magukat, nem sikerült, de beígérték, hogy év végéig megoldják (maguktól !!!). Eddig is ezt az összeget fizette az ember, nyilván meg lehetett volna spórolni ezt a jópár ezer Ft-ot, de magát a procedúrát éreztem "feleslegesnek", hogy ide oda váltogassak, miközben folyamatosan történik az átállás (legalábbis azt hittem).....
    Úgy gondoltam tényleg jó szolgáltatást nyújt a digi, úgyhogy emiatt nem fogok pattogni...
    Ettől függetlenül már akkor sem értettem, hogy miért 25 a feltöltés, mikor az 50 már a 100-as csomagnál is röhögve ment. Ez volt az egyik dolog, ami kicsit bosszantott a másik pedig az, hogy év végéig se történt semmi változás.

    Utólag igazad volt. Franc se gondolta volna, hogy semmi se történik egész eddig....
    ... és most is csak azért, mert saját magam intézkedtem, hogy jöjjenek ki és csinálják meg.
    Zárójelbe jegyezném meg, hogy ezt ki is akarták számlázni, csak akkor módosították ezt az elképzelésüket, amikor egy kicsit emelkedettebb hangnemben közöltem velük, hogy nem igazán korrekt üzletpolitika amit jelenleg a topnetes ügyfelekkel művelnek.
    Puffogni most már nem puffogok. Megcsinálták.
    De lehet jobb lett volna mégiscsak váltani ezidő alatt, akkor már minimum a switch ára bejött volna, amit most kénytelen lesz beszerezni az ember. :W :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák